24 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNowa oferta kredytowa w Kredyt Banku

Nowa oferta kredytowa w Kredyt Banku

Na rynku pojawił się nowy kredyt gotówkowy, który znalazł się w ofercie Kredyt Banku. Bank ten wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zdecydowanie zmienił kryteria udzielania kredytu konsumpcyjnego. Dzięki temu stanie się on bardziej dopasowany do wymagań klientów.
Nowa oferta kredytu gotówkowego, jaką zaoferował klientom Kredyt Bank, pozwala na zaciągniecie pożyczki bez konieczności wykupywania obowiązkowego jak do tej pory ubezpieczenia. Jednocześnie, klienci mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy w Kredyt Banku na niższą kwotę. Minimalny poziom kwoty kredytu został obniżony do 1000 zł.
Powodem wprowadzenia zmian w ofercie kredytowej Kredyt Banku były zebrane przez niego opinie klientów, właśnie dotyczące kredytów gotówkowych. Dzięki modyfikacjom w ofercie kredytowej bank chciał usprawnić swoje produkty i usługi w taki sposób, aby ściśle dopasować je do potrzeb i możliwości finansowych klientów.
Zmianie w zakresie kredytu gotówkowego w Kredyt Banku uległo:

    Oprocentowanie,
    Minimalna kwota kredytu,
    Warunki ubezpieczenia.

To wszystko w konsekwencji ma dodatkowo zachęcić potencjalnych klientów Kredyt Banku do zaciągnięcia w nim kredytu gotówkowego. Bank gwarantuje, że formalności dotyczące ubiegania się o kredyt będą zredukowane do minimum. Każdy z klientów Kredyt Banku ma zapewnioną profesjonalną obsługę doradcy kredytowego przy ubieganiu się o kredyt. Pieniądze uzyskane w ramach kredytu klient może wydatkować na dowolny cel.
W standardowej ofercie na kredyt gotówkowy w Kredyt Banku oprocentowanie zmienne wynosi od 12% plus stawka rynkowa WIBOR 3M. Jeśli wnioskodawcą jest osoba wykonująca wolny zawód, oprocentowanie kredytu będzie niższe i wyniesie 9% plus WIBOR 3M. Z kolei, dla pracowników sfery budżetowej i rolników oprocentowanie kredytu gotówkowego w Kredyt Banku będzie sumą 11% i stawki WIBOR 3M.
Bank nie pobierze prowizji przy udzielaniu kredytu gotówkowego klientowi i zaproponuje nawet niższe oprocentowanie od wskazanych, jeśli klient zdecyduje się również na zakup jednego z ubezpieczeń znajdujących się w ofercie Kredyt Banku. Obniżka oprocentowania w takim przypadku może wynieść nawet 2,5 punktu procentowego. Bank zastosuje dodatkowo uproszczoną formę dokumentowania dochodów przez klienta, jeśli będzie on opiewał na kwotę nie wyższą niż 25 tysięcy złotych dla przedstawicieli wolnych zawodów i 15 tysięcy złotych dla pracowników sfery budżetowej i rolników. Maksymalna kwota kredytu w Kredyt Banku wynosi 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania może obejmować nawet 7 lat.
Klient zaciągający kredyt gotówkowy w Kredyt Banku może zadecydować, czy będzie spłacał go w ratach równych czy malejących.
Źródło: Kredyt Bank