23.8 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościLimit w koncie BZ WBK

Limit w koncie BZ WBK

Limit w koncie BZ WBKBank Zachodni WBK oferuje swoim klientom limit w koncie bankowym, który stanowi rozszerzenie oferty produktów „NA KLIK”. Wszystkie produkty bankowe ze wspominanej serii są dostępne dla klientów bankowości elektronicznej BZWBK24.
Oferta produktów „NA KLIK” ma za zadanie oszczędzić czas klientów serwisu BZWBK24 i dać im niezbędny poziom komfortu z korzystania z oferty Banku Zachodniego WBK. Wśród różnych produktów „NA KLIK” w chwili obecnej bank zdecydował się na wprowadzenie do nich limitu w koncie osobistym. Limit można uzyskać w krótkim czasie, poświęcając na to zaledwie 5 minut. Nie trzeba na dodatek odwiedzać w tym celu oddziału banku, bowiem wystarczy zalogować się do systemu elektronicznego Banku Zachodniego WBK. Klient może otrzymać limit online, bez wychodzenia z domu.
W ramach promocji zorganizowanej przez Bank Zachodni WBK na limit w koncie osobistym „NA KLIK” klient może uzyskać obniżoną prowizję na ten produkt bankowy. Do końca września 2011 roku za wzięcie limitu w koncie bankowym w Banku Zachodnim WBK klient nie zapłaci prowizji, bowiem wynosi ona zero złotych.
Bank Zachodni WBK wyznaczył kilka warunków, których spełnienie jest konieczne ku temu, aby otrzymać limit w koncie „NA KLIK”. Należy więc być osobą fizyczną, posiadającą aktywny dostęp do usług serwisu BZWBK24, posiadać podpisaną, jako osoba pełnoletnia aktualną Umowę usług bankowości elektronicznej BZWBK24 oraz posiadać regularne wpływy na konto, wraz z wyliczoną propozycją wielkości limitu w koncie, w zakładce Oferta dla Ciebie w BZWBK24 Internet.
Dzięki uzyskaniu limitu w koncie bankowym w Banku Zachodnim WBK można poczuć się bezpiecznie, nawet w momencie wykorzystania wszystkich środków finansowych, jakie w danym momencie klient posiadał zgromadzone na swoim koncie osobistym.
Produkty „NA KLIK” udostępnione klientom przez Bank Zachodni WBK odniosły sukces już w pierwszej połowie mijającego roku. Oferta limitu w koncie to tylko jedna z propozycji, jaką bank wystosował do swoich klientów. Oprócz tego, wprowadził do rodziny produktów „NA KLIK” kredyty gotówkowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, konta oszczędnościowe oraz konta osobiste. Już w pierwszej połowie 2011 roku w Banku Zachodnim WBK zanotowano wzrost w sprzedaży produktów „NA KLIK”.
W banku zakładanych jest znacznie więcej kont osobistych i oszczędnościowych, a wzrost w tym przypadku wynosi odpowiednio 111% i 103%. Wzrost odnotowano również w dziedzinie lokat i funduszy inwestycyjnych. Klienci bardzo pozytywnie oceniają nowoczesny sposób nabywania produktów i usług bankowych BZWBK w ofercie „NA KLIK”.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Bank Zachodni WBK