8.2 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościAssistance z kontem bankowym

Assistance z kontem bankowym

Assistance z kontem bankowymWraz z założeniem konta bankowego można uzyskać dodatkowe korzyści. Wśród nich zwykle znajdują się dodatkowe produkty i usługi bankowe lub ubezpieczeniowe. Europ Assistrance Polska zawiązała w ostatnim czasie sojusz z Raiffeisen Bankiem Polska. Dzięki temu, decydując się na otwarcie rachunku osobistego w tym banku można liczyć na korzyści z zakresu assistance. Towarzystwo Europ Assistace Polska udostępnia za pośrednictwem Raiffeisen Banku Polska jego klientom pakiet assistance.

Mowa tu o pakiecie R-Assistance. Czego oczekiwać może po nim klient? Otóż, właściwie sprowadza się on do kompleksowej pomocy, medycznej, drogowej, czy doraźnej w domu i poza nim. Pakiet R-Assistance umożliwia na przykład uzyskanie fachowego wsparcia w zakresie napraw. Jeśli zepsuje nam się rura, nie będzie prądu, czy też dotknie nas inna sytuacja losowa uniemożliwiająca normalne funkcjonowanie, wówczas będziemy mogli wezwać pomoc w ramach uzyskanego od Raiffeisen Banku wraz z kontem bankowym, pakietu assistance. R-Assistance daje klientowi kompleksową pomoc w razie nagłego zachorowania i nieprzewidzianych zdarzeń, jakie mogą zdarzyć się w domu lub na drodze.

Nie wszyscy klienci Raiffeisen Banku mogą liczyć na takie udogodnienia. Ubezpieczenie R-Assistance z Europ Assistance Polska przysługuje wyłącznie posiadaczom konta osobistego Comfort w Raiffeisen Banku Polska, od dnia 1 czerwca 2012 roku. Pakiet jest im przyznawany bez pobierania jakichkolwiek, dodatkowych opłat i prowizji. Co ciekawe, nawet ci klienci Raiffeisen Banku, którzy posiadali już konto osobiste Comfort, również zostali objęci nowym pakietem ubezpieczeniowym R-Assistance.

W sytuacji nagłej, posiadacz konta osobistego w Raiffeisen Banku Polska typu Comfort, ma za zadanie powiadomić Centrum Alarmowe Europ Assistance Polska o zaistnieniu nieszczęśliwego wypadku lub nagłego pogorszeniu się stanu zdrowia. Wówczas, ubezpieczyciel nie tylko pokryje koszty niezbędnej pomocy dla klienta, ale jednocześnie ją zorganizuje. Klient nie musi się więc martwić, że nie zostanie mu udzielone niezbędne wsparcie. W przypadku choroby, do klienta zostanie wysłany lekarz lub pielęgniarka, a jeśli będzie to konieczne – transport medyczny, który przetransportuje go do szpitala. Jeśli w domu chorego pozostaną zwierzęta domowe, to Europ Assistance Polska w ramach pakietu assistance dodawanego do konta, zapewni im właściwą opiekę.

To tylko ułamek zakresu ubezpieczenia R-Assistance dla klientów Raiffeisen Banku. Centrum Alarmowe Europ Assistance Polska świadczy usługi całodobowo, w każdym dniu tygodnia na terenie całego kraju.

Pełną ofertę kont bankowych znajdziesz tutaj. Więcej o bancassitance przeczytasz w artykule Bancassistance. Bo liczy się komfort i bezpieczeństwo.