poniedziałek, 2 października, 2023
Strona głównaReklamaTworzenie stron

Tworzenie stron

Tworzenie stron Po pierwsze użyteczność
Każda, nawet najmniejsza strona, powinna być na tyle użyteczna, by internauta odczuł wyraźną korzyść płynącą z jej odwiedzenia i zapoznania się z treścią. Informacje, funkcjonalności stanowią o jej podstawowej atrakcyjności i przydatności.
Ergonomia – czyli płynność surfowania
Nawigacja po stronie musi być dziecinnie łatwa, intuicyjna i przyjemna. Znalezienie informacji również nie może sprawiać kłopotów. Trzy kliknięcia – to największy wysiłek na jaki jest w stanie zdobyć się internauta. Zawsze o tym pamiętamy projektując strony dla klientów.
Estetyka
Każda epoka ma swojego ducha – także ta internetowa, która trwa o wiele krócej. Wizualna atrakcyjność serwisu jest niezwykle ważna. Trzeba bowiem pamiętać, że nawet najbardziej użyteczna strona ubrana w szatę graficzną „pachnącą naftaliną” zszokuje każdego internautę. Firma zostanie oceniona jako anachroniczna, nieprofesjonalna i niegodna uwagi.
Standardy sieciowe W3C
Spełnienie ich daje pewność, że w każdej przeglądarce Państwa strona będzie wyświetlać we właściwy, taki sam sposób. W zadowalająco krótkim czasie. Jednym słowem zadbanie o wszystkie, najświeższe wymogi pozwala uniknąć przykrych niespodzianek.
SEO friendly
Profesjonalna strona internetowa odpowiada również wymogom i standardom jakie stawiają przed nią wyszukiwarki. Unikalna treść, poprawna struktura dokumentu, „czystość” kodu HTML, czytelność odnośników sprawią, że jej pozycja będzie o wiele wyższa.

Skontaktuj się z nami!
Jesteśmy pewni, że również dla Państwa przygotujemy ciekawą ofertę. Wszystkich zainteresowanych kompleksowymi usługami naszej firmy zapraszamy do kontaktu.

[contact-form-7 id=”6628″ title=”Kontakt – Reklama”]
Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze