7 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaPoradnikiBOŚ Bank z zimową ofertą pożyczki

BOŚ Bank z zimową ofertą pożyczki

Pierwsze dni grudnia to idealny moment na kupowanie prezentów. Brak środków finansowych na ten cel, jak i na realizację innych planów świąteczno-noworocznych sprawia, że wielu klientów poszukuje możliwości pozyskania pieniędzy ze źródeł zewnętrznych – przede wszystkim z banków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom, Bank Ochrony Środowiska SA stworzył ofertę zimowej pożyczki gotówkowej. Promocja wystartowała w Mikołajki, tj. 6 grudnia tego roku.
Pożyczka gotówkowa w BOŚ Banku jest korzystnie oprocentowana. Bank zadecydował, że jej oprocentowanie będzie opierało się o aktualną stawkę WIBOR w Polsce. Warto powiedzieć, że wysokość oprocentowania zimowej pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku jest zależna od wielkości zaciąganej pożyczki, jak również od okresu spłaty zobowiązania przez klienta. Jeśli pożyczka gotówkowa, o którą wnioskuje klient BOŚ Banku, będzie opiewać na kwotę do 5 tysięcy złotych, a okres kredytowania wyniesie 12 miesięcy, wówczas stawka WIBOR zostanie powiększona o 3 punkty procentowe marży banku. Taką ofertę BOŚ Bank przedstawi dla swoich dotychczasowych klientów, którzy na przykład mają założone konto w tym banku. Nowi klienci będą mieli wyższe oprocentowanie pożyczek. Zamiast 3 punktów procentowych marży bankowej, do stawki WIBOR zostanie dodane 5 punktów procentowych. Im wyższa suma kredytu gotówkowego, tym sumy marż mogą wzrosnąć o kilka punktów procentowych.
Główną osią oferty są bony upominkowe dla klientów o wartości 100 zł każdy. Pożyczkobiorcy, którzy zdecydują się zaciągnąć zimową pożyczkę gotówkową w BOŚ Banku otrzymają nie tylko bon upominkowy, ale jednocześnie będą mogli wziąć udział w konkursie SMS-owym. Nagrody są tu naprawdę wartościowe. Można wygrać urządzenia marki Apple: 10 komputerów iMac oraz 20 tabletów iPad 2. Przepustką do udziału w konkursie SMS-owym jest wymyślenie nazwy dla pożyczki gotówkowej BOŚ Banku i przesłanie za pośrednictwem krótkiej wiadomości tekstowej swojej propozycji wraz z podanym numerem umowy pożyczkowej.
Najciekawsze propozycje wyłoni ze wszystkich zgłoszeń specjalnie powołana do tego celu Komisja Konkursowa. Wyniki zostaną zaś opublikowane na stronie internetowej BOŚ Banku. Ogłoszenie wyników konkursu SMS-owego nastąpi 15 lutego 2012 roku. Zwycięzcy nie muszą śledzić aktualności na stronie internetowej banku, ponieważ o wygranej bank powiadomi ich drogą telefoniczną.
Promocja pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku potrwa tylko przez niecałe dwa miesiące. Zakończy się ona już 31 stycznia 2012 roku.