Polityka prywatności

  1. Serwis bankowynet.pl nie zapisuje i nie przechowuje żadnych danych osobowych klientów bankowych. Podczas połączenia z wybranym bankiem wszelkie dane osobowe zostają skierowane wyłącznie na serwer banku.
  2. Podczas wypełniania wniosków rejestracyjnych zostaje otwarty specjalny kanał, szyfrowany technologią SSL, którego podsłuch jest niemożliwy.
  3. Za jakość połączenia kanału SSL odpowiada jego operator.
  4. Serwis bankowynet.pl nie pobiera żadnych opłat manipulacyjnych za przesłanie wniosku, wszelkie wnioski są wysyłane bezpłatnie.
  5. Serwis bankowynet.pl posiada charakter wyłączenie informacyjny oraz nie może brać odpowiedzialności za działania Instytucji prezentujących oferty w serwisie a w szczególności za nie wywiązanie się z umowy lub ewentualnej straty finansowej związanej z realizacją umów zawartych pomiędzy stronami.
  6. Dane adresowe zebrane z formularzy są wykorzystywane wyłącznie przez bankowynet.pl do wysyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z usługi otrzymywania ofert od bankowynet.pl w postaci listów elektronicznych oraz usunięcia swoich danych osobowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone, bankowynet.pl, kopiowanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w serwisie bankowynet.pl w całości lub też w części, w jakimkolwiek medium bez oficjalnej zgody właściciela jest stanowczo zabronione. Nie dotyczy to specjalnie oznaczonych elementów serwisu oferowanych użytkownikom bezpłatnie.