15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyW kierunku profesjonalnego konsultingu

W kierunku profesjonalnego konsultingu

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa W kierunku profesjonalnego konsultingu to przedsięwzięcie zrzeszające w jednym miejscu wszystkich pasjonatów konsultingu. Tematyką tegorocznego spotkania będzie omówienie barier oraz ograniczeń w rozwoju konsultingu w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 10 – 11 czerwca 2010 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 27. OKN to okazja do wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń między studentami, a naukowcami oraz specjalistami w tej dziedzinie. Główną ideą jaka przyświeca organizowanej przez nas II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej jest ułatwienie zdobycia nowej wiedzy i umiejętności oraz poszerzenie kreatywności jej uczestników. Konferencja obejmuje zagadnienia związane z metodami zarządzania, technikami pracy oraz zachowaniami spotykanymi w świecie konsultingu.
Organizatorem tego wydarzenia jest Koło Naukowe Konsultingu działające przy w/w uczelni.
Chętni, którzy zgłosili swój udział wskażą trendy obowiązujące w doradztwie oraz pomogą radzić sobie z wadami i ograniczeniami z jakimi spotykamy się w tej branży.
Dzięki możliwości wygłoszenia oraz opublikowania pracy autorskiej, OKN daje wszystkim uczestnikom szansę zaistnienia w środowisku konsultingu. Zderzenie poglądów ludzi posiadających bogate doświadczenie oraz osób dopiero wkraczających na rynek jest ścieżką prowadzącą do rozwoju innowacyjności w w/w branży.
Uwaga:
W związku z sytuacją w Krakowie, zagrożeniem powodziowym, oraz utrudnieniami komunikacyjnymi Konferencja Konsultingu została przeniesiona z: 20 – 21 maja na: 10 – 11 czerwca 2010 roku. Za utrudnienia przepraszamy.
Więcej informacji: W kierunku profesjonalnego konsultingu
Patronat medialny: bankowynet.pl