18 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaPatronat medialny„Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence”

„Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence”

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence”, organizowanym przez MultiTrain. Konferencja odbędzie się 16 października 2012r. w Warszawie.

Business Intelligence to szereg elementów wspierających proces podejmowania decyzji. Opiera się na stosowaniu wielu umiejętności, technologii, aplikacji i praktyk, służących do przekształcania danych w informacje, a ich w wiedzę, wykorzystywaną ostatecznie do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom Business Intelligence.

Proponowane zagadnienia tematyczne:
– gromadzenie i integracja danych – hurtownie danych
– zarządzanie danymi i ich jakością
– infrastruktura analityczna – narzędzia do zaawansowanej analityki (OLAP, analizy Ad-hoc, Data Mining – eksploracja danych, planowanie strategiczne i operacyjne, dystrybucja informacji, raportów i analiz)
– narzędzia do zarządzania wydajnością finansową (Performance Management) (planowanie, budżetowanie, prognozowanie, analiza finansowa, strategiczna karta wyników)
– dynamika wdrożenia BI i otrzymywanych efektów
– OLAP – odległe dzieje?
– best practices

Wystąpią przed Państwem Niezależni Eksperci, którzy podzielą się Swoją wiedzą i doświadczeniami,
a także Liderzy dostępnych na rynku rozwiązań m.in.: BSSG, Softmaks.pl.

Na Konferencję zapraszamy:
kadrę podejmującą decyzje strategiczne w firmie – dyrektorów finansowych; menadżerów Business Intelligence, dyrektorów i kierowników IT, kierowników projektów, architektów i specjalistów, administratorów hurtowni danych; architektów aplikacji; osoby odpowiedzialne za rozwój firmy.
Udział jest bezpłatny dla wyżej wymieniowych odbiorców z branż: produkcja, przemysł, logistyka, usługi, finanse, telekomunikacja.

Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie informacje na: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/business-intelligence-dla-przedsiebiorstw.htm
Kontakt z organizatorem:
Magdalena Siwek
tel. +48 22/ 101 33 44
[email protected]