15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyNowoczesne Data Center

Nowoczesne Data Center

Współczesne przedsiębiorstwa generują ogromne ilości danych. Coraz większe znaczenie ma zatem ich bezpieczne i niezakłócone przechowywanie i udostępnianie – jest to możliwe dzięki własnej, profesjonalnie zaprojektowanej i zarządzanej serwerowni. To coś więcej niż osprzęt komputerowy, to również systemy zasilania, systemy klimatyzacyjne i przeciwpożarowe oraz szereg innych elementów.
Jeśli posiadacie Państwo własne centrum przetwarzania danych lub też w przyszłości planujecie je mieć, serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu „Nowoczesne Data Center” poświęconym budowie nowoczesnych data center, które odbędzie się już 25 listopada br. w Warszawie. Podczas konferencji będą mieli Państwo okazję do zapoznania się z prawnymi uwarunkowaniami outsourcingu przetwarzania danych (Bird&Bird), kwestiami na jakie należy zwrócić uwagę podczas budowy data center (Wojskowy Instytut Medyczny), mocnymi i słabymi stronami centrum danych (Raiffeisen Bank Polska S.A.) oraz aktualną ofertą serwerów, macierzy, szaf rackowych, zasilania gwarantowanego, klimatyzacji, okablowania i wielu innych produktów/usług dla Data Center.
Do udziału w konferencji zapraszamy:
osoby odpowiedzialne

  • za składowanie i przetwarzanie firmowych danych
  • za pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy
  • zarządzanie centrami danych w firmie

w tym:

  • dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu
  • kierowników projektów
  • szefów działów technicznych
  • szefów działów IT, bezpieczeństwa
  • doradców zarządu

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli wyżej wymienionych grup.
Udział jest płatny*: przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych z obszaru Data Center – opłata za osobę wynosi 1000 zł + 22%VAT.
* Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia przedstawicieli wyżej wymienionych firm.
Data konferencji: 25 listopada 2010r., Warszawa.
Więcej informacji: Konferencja Nowoczesne Data Center
Patronat medialny: bankowynet.pl