12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyMiędzynarodowy konsulting w dobie kryzysu

Międzynarodowy konsulting w dobie kryzysu

W dniach 28-29 września na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się jedyna na tak dużą skalę konferencja o tematyce konsultingu, pt „W stronę profesjonalnego Konsultingu”. Zorganizowana jest ona przez Koło Naukowego Konsultingu działające przy UEK’u wraz z Katedrą Metod Organizacji i Zarządzania z tejże uczelni. W tym roku inicjatywa te rozszerzona została na skalę międzynarodową i odbędzie się pod hasłem „Międzynarodowy konsulting w dobie kryzysu”.
Wraz z profesorami oraz doktorami z Uniwersytetu Ekonomicznego nad merytoryczną stroną konferencji czuwać będą reprezentanci z l’Université Toulouse 1 Capitole z Francji, z Niemiec z Heilbronn University. Z Rumunii z Petru Maior University of Târgu Mureş, oraz ze Słowacji z Slovak University of Agriculture.
Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu konsultingu w Polsce i zagranicą. Konferencja adresowana jest do: pracowników naukowych, konsultantów, studentów zrzeszonych i niezrzeszonych w kołach naukowych zajmujących się zarządzaniem i konsultingiem, młodych pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm konsultingowych.
Taki dobór uczestników zapewnia integrację środowiska konsultingowego, popularyzowanie profesji konsultingu wśród osób zamierzających wkroczyć na ścieżkę rozwoju zawodowego, jak i konfrontację zagadnień teoretyczno-metodycznych z praktycznymi rozwiązaniami.
Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają każdego zainteresowanego tematyką.
Czas trwania: 2 dni.
Data konferencji: 28-29 września 2011r., Kraków.
Więcej informacji: Międzynarodowy konsulting w dobie kryzysu
Patronat medialny: bankowynet.pl