23.6 C
Warszawa
niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaPatronat medialny"Infrastruktura nowoczesnej serwerowni – u siebie czy na zewnątrz?"

"Infrastruktura nowoczesnej serwerowni – u siebie czy na zewnątrz?"

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest zapewnienie odpowiednich warunków dla bezpiecznej i ciągłej pracy systemów komputerowych. Nowoczesna serwerownia z całym swoim zapleczem technicznym to najważniejsza podstawa działalności każdego przedsiębiorstwa i priorytet zapewniający bezpieczeństwo danych.
Już 25 czerwca zapraszamy do BEZPŁATNEGO udziału w spotkaniu branżowym poświęconym najnowszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniom z zakresu projektowania i utrzymania infrastruktury nowoczesnej firmy.

“Infrastruktura nowoczesnej serwerowni – u siebie czy na zewnątrz?”
25 czerwca 2014 r., Warszawa

ZGŁASZAM SWÓJ BEZPŁATNY UDZIAŁ

STRONA KONFERENCJI>>>

Konferencja będzie składała się z trzech sesji tematycznych:
Bezpieczna serwerownia u siebie – czyli jak zbudować lub unowocześnić własną serwerownię? Zaproszeni Praktycy opowiedzą jak przebiegał proces wyboru infrastruktury i budowy serwerowni w ich firmach. Partner sesji zaprezentuje Państwu najnowsze rozwiązania z tego zakresu.
Bezpieczna serwerownia na zewnątrz – w trakcie drugiej sesji skupimy się na wykorzystywaniu zewnętrznych serwerowni do przechowywania danych firmowych. Poza fizycznymi serwerowniami będą zaprezentowane również usługi chmurowe. Do tej sesji zaprosiliśmy Eksperta/Praktyka, który przedstawi Państwu zalety i ograniczenia wynikające z korzystania z zewnętrznych serwerów, a co za tym idzie jak to przekłada się na oszczędność i efektywność całego przedsiębiorstwa. Partner sesji przedstawi Państwu najnowocześniejsze, w pełni bezpieczne miejsce na przechowywania danych całej firmy. Przy tej okazji także omówione zostaną aspekty prawne zawierania umów SLA.
Wyposażenie i zabezpieczenie serwerowni – trzecia, ostatnia sesja będzie poświęcona prezentacji całej infrastruktury dostępnej dla posiadaczy serwerowni lub data center. Dużo uwagi poświęcimy także kwestii bezpieczeństwa.
Do udziału w konferencji zapraszamy osoby odpowiedzialne za:

  • składowanie i przetwarzanie firmowych danych
  • pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy
  • zarządzanie centrami danych w firmie

w tym:

  • osoby odpowiedzialne za wybór, zakup, utrzymanie firmowej infrastruktury
  • kierowników projektów
  • szefów działów technicznych
  • szefów działów IT, bezpieczeństwa

Udział dla przedstawicieli powyższych osób jest BEZPŁATNY*
ZGŁASZAM SWÓJ BEZPŁATNY UDZIAŁ
*Udział jest płatny: dla pozostałych osób, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych – opłata za osobę wynosi 1000 zł + 23% VAT*
Kontakt do organizatora:
Agnieszka Różnicka
Koordynator Projektu
tel. 721 729 134
e-mail: [email protected]