19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaPatronat medialnyII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „W stronę profesjonalnego konsultingu”

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „W stronę profesjonalnego konsultingu”

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „W stronę profesjonalnego konsultingu”W dniach od 15 do 19 października 2012 w Krakowie odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „W stronę profesjonalnego konsultingu” – „Consulting for improving technological and organisational innovation of SMEs in Central and Eastern Europe”.

Sympozjum zorganizowane zostało przez Koło Naukowe Konsultingu, Katedra Metod Organizacji i Zarządzania, Central European Initiative oraz Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego. Organizatorzy pokładają nadzieję, że tegoroczna edycja powtórzy zeszłoroczny sukces.

Partnerami projektu jest wiele jednostek, które zgodziły się wspomóc przedsięwzięcie. Udział w konferencji zapowiedzieli naukowcy, specjaliści oraz studenci z niemal 20 uczelni, z 11 krajów, którzy postarają się stawić czoła pytaniu: jak konsulting może technicznie i organizacyjnie wspomóc innowacje w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Wydarzenie odbędzie się w dniach od 15 do 19 października na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Celem Konferencji jest stworzenie forum wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu konsultingu w Polsce i zagranicą. Jest ona adresowana do pracowników naukowych, konsultantów, studentów zrzeszonych i niezrzeszonych w kołach naukowych zajmujących się zarządzaniem oraz przedstawicieli firm konsultingowych.

Stawiamy na integrację środowiska konsultingowego w naszej części Europy, popularyzowanie profesji konsultingu wśród osób zamierzających wkroczyć na ścieżkę rozwoju zawodowego, jak i konfrontację zagadnień teoretyczno-metodycznych z praktycznymi rozwiązaniami.

Oprócz dyskusji i interesujących sesji wykładowych na uczestników czeka szereg atrakcji, których przecież Kraków i Małopolska są pełne.

Serdecznie zapraszamy do udziału każdego zainteresowanego!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej sympozjum: www.knk.uek.krakow.pl/conference2012

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „W stronę profesjonalnego konsultingu”