27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyIV Europejskie Forum Banki Spółdzielcze oraz MŚP

IV Europejskie Forum Banki Spółdzielcze oraz MŚP

W dniu 6 października 2011r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbędzie się IV Europejskie Forum „Banki Spółdzielcze oraz Małe i Średnie Przedsiębiorstwa” organizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych oraz Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem polskiej prezydencji w Radzie UE.
Współorganizatorami konferencji są Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB), Międzynarodowe Zrzeszenie Banków Spółdzielczych (CIBP) oraz Europejskie Stowarzyszenie Rzemiosła oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw (UEAPME).
Forum jest platformą wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk działania związanych z sektorem MŚP, jak również jego współpracą z bankami spółdzielczymi. Ma służyć przede wszystkim nawiązaniu trwałego, otwartego dialogu między bankami spółdzielczymi, MŚP, instytucjami europejskimi oraz wszystkimi istotnymi dla tych relacji partnerami.
Organizowane od czterech lat Forum, którego poprzednie odsłony odbywały się w Brukseli i Budapeszcie uważane jest za jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie i od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko przedstawicieli europejskiego środowiska bankowości spółdzielczej oraz sektora MŚP, ale również Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, centralnych europejskich instytucji finansowych, a także innych organizacji europejskich.
Patronat Polskiej Prezydencji
W konferencji, oprócz licznego grona przedstawicieli środowiska banków spółdzielczych oraz MŚP, uczestniczyło będzie bardzo wielu wybitnych reprezentantów najwyższych organów Państwa Polskiego oraz instytucji europejskich, w tym delegaci rządu i Parlamentu RP, Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, jak również przedstawiciele świata finansów oraz agend rządowych.
Więcej informacji: www.kzbs.org
Patronat medialny: bankowynet.pl