17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Cykl szkoleń BPM

Zapraszamy na cykl szkoleń BPM:
I – “Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych z wykorzystaniem BPMN”, które odbędą się w Warszawie w dniach 25-27 stycznia 2010. Cele szkolenia: informacje o podstawach zarządzania procesowego, zarządzanie procesami biznesowymi, modelowanie procesów biznesowych. Szkolenie skierowane jest do: kadry zarządzającej firmą, menedżerów, pracowników ds. standardów i procesów, pracowników firm, które wdrażają lub wdrożyły koncepcję zarządzania procesami biznesowymi, pracowników działu IT. Uczestnicy szkoleń (kończący cykl dwóch szkoleń) otrzymują Certyfikaty ukończenia kursu “Analityk procesów biznesowych”. Szkolenia są zwolnione z podatku VAT.
Więcej informacji: Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych
II – “Symulacja procesów z modeli BPMN”, drugie z cyklu szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniach 22-24 lutego 2010. Cele szkolenia: zapoznanie uczestników z metodologią dokumentacji procesów BPMN, wyjaśnienie specyfiki dokumentacji zgodnej z BPMN i Swimlane, nabycie przez uczestników umiejętności samodzielnego rozpoznawania i budowania modeli procesów zgodnie z BPMN i Swimlane. Szkolenie skierowane jest do: kadry menedżerskiej i zarządzającej oraz do właścicieli procesów, analityków procesów biznesowych, specjalistów ds. kontrolingu, zespołów wdrożeniowych.
Wszyscy Uczestnicy szkoleń (kończący cykl dwóch szkoleń) otrzymują Certyfikaty ukończenia kursu “Analityk procesów biznesowych”
Więcej informacji: Symulacja procesów z modeli BPMN
Patronat medialny: bankowynet.pl