20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyConsulting- czy to dla Ciebie?

Consulting- czy to dla Ciebie?

baner1_750x100

Jeżeli chcesz się o tym przekonać i jesteś studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie weź udział w Lidze Konsultantów KPMG zorganizowanej przez Koło Naukowe Konsultingu na przełomie marca i kwietnia.

Pierwsze, co musisz zrobić to zgłosić się on-line na stronie www.ligakonsultantow.uek.krakow.pl w terminie od 11 do 22 marca. Od 23 do 28 marca będzie dostępny test on-line, który wyłoni piętnastkę najlepszych, którzy zawalczą o atrakcyjne nagrody.

9 kwietnia sprawdzą się w teście logicznego myślenia i wiedzy ogólnej. 16 kwietnia nadejdzie czas na sprawdzian umiejętności posługiwania się językiem angielskim w krótkiej formie pisemnej i w rozmowie z wykwalifikowanym lektorem. 23 kwietnia uczestnicy zostaną sprawdzeni przez specjalistów w zakresie posiadanych umiejętności miękkich.

Ostatni etap został przygotowany i zaplanowany przez firmę KPMG- patrona strategicznego na 30 kwietnia i będzie polegał na rozwiązaniu case`ów biznesowych.

Po czterech ambitnych zadaniach, w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności, przyjdzie czas na uroczyste zakończenie połączone z rozdaniem nagród.

Nie może Cię tam zabraknąć!

baner3_270x250