23.8 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyBusiness Intelligence w instytucjach finansowych - podsumowanie

Business Intelligence w instytucjach finansowych – podsumowanie

Dnia 19.02.2013r. w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat, odbyła się kolejna edycja konferencji, poświęcona tematyce „Business Intelligence w instytucjach finansowych”. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Polską Izbę Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.
Podczas konferencji, innowacyjne rozwiązania oraz technologie przedstawiły firmy:

  • Comarch S. A.
  • Mineral Midrange Sp. z o.o.
  • DomData AG Sp. z o.o.
  • BI Pro-Consulting Group Sp. z o.o.
  • San Margar S. A.
  • Qbico s. c.
  • HESTON Consulting Sp. z o.o.

Wykłady zostały poprowadzone przez ekspertów z zakresu tematycznego konferencji.

Pan Michał Stadnicki z firmy Comarch S. A. opowiedział kim jest klient, czego potrzebuje, jak się z nim komunikować. Pan Tomasz Lewicki z firmy Mineral Midrange Sp. z o.o. przedstawił rozwiązania Business Analytics, natomiast Pan Paweł Wrona z firmy HESTON Consulting Sp. z o.o. opowiedział o zagrożeniach jakie występują na etapach wdrażania, na jakie problemy można się natknąć. Pan Robert Sierocki z firmy BI Pro-Consulting Group Sp. z o.o. wygłosił wykład na temat intuicyjności użytkownika oraz na temat Performance Management & Business Intelligence.

Wykłady niezależne poprowadzili:

Pani Prof. nadzw. dr hab. Róża Milic-Czerniak przedstawiła jakie znaczenie ma system Business Intelligence w procesie podejmowania decyzji oraz jakie jest jego zastosowanie. Pan Konrad Juszczuk, Dyrektor Departamentu Controllingu, wygłosił prelekcje na temat Performance Management. Natomiast Pan Marian J. Kostecki opowiedział jak wygląda Businnes Intelligence w praktyce.

Firma MultiTrain dziękuje wszystkim uczestnikom  za przybycie oraz zaprasza na kolejne wydarzenia.