24 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaPatronat medialnyBI w instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych

BI w instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych

Zapraszamy Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom Business Intelligence w instytucjach finansowych. Business Intelligence to szereg elementów wspierających proces podejmowania decyzji. Opiera się na stosowaniu wielu umiejętności, technologii, aplikacji i praktyk, służących do przekształcania danych w informacje, a ich w wiedzę, wykorzystywaną ostatecznie do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.
Proponowana tematyka konferencji:

  • gromadzenie i integracja danych – hurtownie danych
  • zarządzanie danymi i ich jakością
  • infrastruktura analityczna – narzędzia do zaawansowanej analityki (OLAP, analizy Ad-hoc, Data Mining – eksploracja danych, planowanie strategiczne i operacyjne, dystrybucja informacji, raportów i analiz)
  • narzędzia do zarządzania wydajnością finansową (Performance Management) (planowanie, budżetowanie, prognozowanie, analiza finansowa, strategiczna karta wyników)
  • dynamika wdrożenia BI i otrzymywanych efektów
  • OLAP – odległe dzieje?

Na konferencję zapraszamy:
Kadrę podejmującą decyzje strategiczne w firmie – dyrektorów finansowych; menadżerów Business Intelligence, dyrektorów i kierowników IT, kierowników projektów, architektów i specjalistów, administratorów hurtowni danych; architektów aplikacji; osoby odpowiedzialne za rozwój firmy.
Data konferencji: 9 lutego 2011r., Warszawa.
Wstęp bezpłatny dla wyżej wymienionych odbiorców.
Ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji: BI w instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych
Patronat medialny: bankowynet.pl