14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaBez kategoriiWielka obniżka rat w Banku Millennium

Wielka obniżka rat w Banku Millennium

Rozpoczęła się promocja, w ramach której klienci, którzy chcą spłacić swoje zobowiązania kredytowe z innych banków Pożyczką Konsolidacyjną Banku Millennium, otrzymają specjalne oprocentowanie w wysokości 5,99% oraz nie zapłacą prowizji za przyznanie pożyczki. Nowi klienci banku, którzy nie posiadają zobowiązań kredytowych, mogą skorzystać z “Promocji na powitanie”, w ramach której prowizja za przyznanie Pożyczki Gotówkowej z Gwarancją Najniższego Oprocentowania wynosi 0 zł.


Z promocji “Wielka obniżka rat III” mogą skorzystać klienci, którzy zawarli umowę Pożyczki Konsolidacyjnej oraz umowę ubezpieczenia na spłatę pożyczki “Bezpieczna Pożyczka”. W ramach promocji oprocentowanie kwoty przeznaczonej na spłatę produktów kredytowych tj. kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz limitach w koncie z innych banków wynosi 5,99%. Od pozostałej kwoty pożyczki naliczane są odsetki zgodne z cennikiem usług. Dodatkowo, w ramach stałej oferty Banku Millennium, prowizja za przyznanie Pożyczki Konsolidacyjnej wynosi 0 zł.

 

Z “Promocji na powitanie” mogą skorzystać nowi klienci Banku Millennium, którzy dotychczas nie korzystali z usług banku lub ich relacja z bankiem nie trwa dłużej niż 30 dni. W ramach promocji prowizja za przyznanie Pożyczki Gotówkowej wynosi 0 zł. Klient otrzymuje też Gwarancję Najniższego Oprocentowania tj. jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki zaproponowano mu w innym banku.

 

Promocja “Wielka obniżka rat III” trwa do 30 września 2016 r. “Promocja na powitanie” trwa do 30 czerwca 2016 r. Szczegóły dostępne są w regulaminach promocji w oddziałach banku oraz na www.bankmillennium.pl.>

Źródło: Bank Millennium