14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaBez kategoriiMoje ING - nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego

Moje ING – nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego

Od 12 kwietnia ING Bank Śląski oferuje system Moje ING jako podstawową bankowość internetową dla klientów indywidualnych. W tym dniu zmienia się strona logowania, z której klienci mogą przejść bezpośrednio do nowego systemu.

 

ING Bank Śląski prowadzi proces przechodzenia na nowy system od kilku miesięcy, aby stopniowo oswajać klientów z nową usługą. Kolejnym etapem jest udostępnienie nowej strony logowania, z której użytkownicy mogą bezpośrednio przejść do Mojego ING. Jednocześnie co najmniej do końca 2016 roku klienci mogą korzystać także z poprzedniej wersji systemu.
 
Nowa strona logowania jest dostępna po kliknięciu w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony www.ingbank.pl. Proces logowania do bankowości nie uległ zmianie i jest nadal podzielony na dwa kroki: podanie loginu i wpisanie hasła maskowanego. Hasło, login i sposób logowania nie uległy zmianie. Proces jest nadal podzielony na dwa kroki – podanie loginu i wpisanie hasła maskowanego. Strona logowania jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, który można zweryfikować klikając w kłódkę na pasku adresu strony.
 
Nowa bankowość internetowa wspiera klientów w dbaniu o codzienne finanse takimi funkcjami jak:

  • pełny ogląd budżetu domowego w ujęciu dziennym, miesięcznym i rocznym,
  • analiza miesięcznych wydatków w podziale na kategorie, np. dom i rachunki, samochód, rozrywkę,
  • intuicyjna wyszukiwarka ostatnich płatności, która ułatwia szybkie wykonanie przelewu,
  • wygodne narzędzia ułatwiające oszczędzanie na konkretny cel i kontrolę swojego budżetu,
  • system automatycznie dostosowuje się do urządzenia, dzięki czemu te same czynności można wykonać równie łatwo na smartfonie, tablecie i komputerze.

Moje ING powstaje w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów. Od początku projektu bank prowadzi na bezprecedensową skalę badania użyteczności systemu – do tej pory przeprowadzono ponad 850 godzin badań. Na ich podstawie projektowane są rozwiązania, które mają jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Prace nad Moje ING nadal trwają. Bank przez cały czas zbiera opinie klientów na temat nowego systemu, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom użytkowników.

Obecnie Moje ING jest dostępne dla klientów indywidualnych. Trwają prace nad wersją dla przedsiębiorców.

Źródło: ING Bank Śląski