czwartek, 8 grudnia, 2022
Strona głównaBez kategoriimBank najlepszy według kapituły Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

mBank najlepszy według kapituły Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

Podczas tegorocznej Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń mBank zdobył główne wyróżnienie w kategorii Najlepszy bank duży 2015 roku. To już trzeci rok z rzędu, w którym bank zajmuje miejsce na podium konkursu.

Organizowana po raz piąty Wielka Gala Bankowości i Ubezpieczeń jest jednym z elementów branżowego spotkania Banking Forum i Insurance Forum. W tym roku podczas gali przyznano nagrody w 10 kategoriach za osiągnięcia dokonane w 2015 roku. Nagrodę dla mBanku, który triumfował jako Najlepszy bank duży, odebrał prezes Cezary Stypułkowski.

Jak uzasadnili organizatorzy konkursu, mBank mimo trudnego otoczenia rynkowego i kolejnych wyzwań, w 2015 roku skutecznie rozwijał biznes. W całym 2015 roku Grupa mBanku osiągnęła zysk netto 1,3 mld zł, który był jeden z najwyższych w sektorze bankowym.

To kolejna statuetka dla banku w tym konkursie. W latach ubiegłych mBank został uznany za Najbardziej Innowacyjny Bank (2013 i 2014 roku), a prezes mBanku otrzymał tytuł Człowieka Roku 2013.

Źródło: mBank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze