27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBez kategoriiKonto dla kinomaniaków w Banku BPH

Konto dla kinomaniaków w Banku BPH

Bank BPH zachęca do założenia konta osobistego oraz korzystania z bankowości internetowej i mobilnej. Osoby, które do końca maja otworzą Lubię to! Konto otrzymają bilety do sieci Multikino.


Klienci, którzy do końca maja założą w Banku BPH Lubię to! Konto i w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy zalogują się do platformy internetowej lub aplikacji mobilnej otrzymają od banku kody uprawniające do odbioru dwóch biletów do kina sieci Multikino. Z promocji skorzystać mogą osoby, które dotychczas nie posiadały konta w Banku BPH.

 

Bank wyśle kody swoim nowym klientom na numer telefonu komórkowego – można je będzie wymienić na dowolny bilet w kasach kin sieci Multikinko na terenie całej Polski, do 23 grudnia tego roku.

 

Lubię to! Konto to propozycja dla osób korzystających z rachunku głównie przez Internet, w tym za pomocą urządzeń mobilnych. Zaletą konta jest brak opłat za jego prowadzenie, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wydanie karty, zlecenia stałe czy przelewy realizowane przez Internet.

 

Bezpłatna aplikacja mobilna Banku BPH umożliwia szybkie sprawdzenie stanu konta i historii operacji, wykonanie dowolnego przelewu, w tym natychmiastowego, aktywację karty kredytowej i spłatę zadłużenia na karcie, zakładanie lokat, doładowanie telefonów komórkowych. Wyposażona jest w funkcję fotopłatności.

 

Przy jej pomocy można także zapytać o konkretny produkt banku, znaleźć najbliższy bankomat lub oddział, sprawdzić aktualne kursy walut. W aplikacji można ponadto przechowywać wirtualne karty rabatowe i lojalnościowe wydawane przez sklepy i punkty usługowe.

Źródło: Bank BPH