22.4 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaBez kategoriiKarta zakupowa na paliwo dla klientów ING Lease

Karta zakupowa na paliwo dla klientów ING Lease

ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci, którzy od 20 kwietnia do 30 czerwca bieżącego roku podpiszą umowę o leasing, otrzymają kartę zakupową o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Oferta dotyczy finansowania pojazdów osobowych i dostawczych o ładowności do 3,5 t. oraz motocykli.


ING Lease oferuje klientom uproszczone procedury oraz minimum formalności, a decyzje kredytowe podejmowane są do 24 godzin od momentu złożenia wniosku. Różnorodna oferta pozwala na sfinansowanie zarówno nowych, jak i używanych środków trwałych, maszyn i urządzeń, środków transportu, sprzętu biurowego, sprzętu medycznego, nieruchomości oraz wielu innych przedmiotów.

 

Leasing w ING dostępny jest również dla firm, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy od razu, po założeniu firmy, bez zbędnych formalności oraz w krótkim czasie mogą uzyskać możliwość sfinansowania samochodu w Programie ING Auto.

 

Z myślą o zabezpieczeniu przed ryzykiem prowadzenia działalności gospodarczej, ING Lease oferuje produkty objęte ochroną ubezpieczeniową – zarówno komunikacyjną, majątkową, jak i chroniącą przed nieprzewidzianymi i ryzykownymi sytuacjami. Dodatkowo, w ramach bezpłatnej usługi ING Likwidacja Szkód, spółka zapewnia kompleksową pomoc w procesie ich likwidacji.

 

Klienci ING Lease mają dostęp do bezpłatnego Portalu Dokumentów EBOK, który pozwala na bieżące monitorowanie ważnych informacji oraz korzystanie z elektronicznych faktur, co znacznie przyśpiesza obieg dokumentów.

Źródło: ING Bank Śląski