20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocja kredytów hipotecznych w Millennium

Promocja kredytów hipotecznych w Millennium

Od 1 października 2006 roku Bank Millennium wprowadza promocyjne warunki udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych. Klienci, którzy w ciągu najbliższego miesiąca, tj. do 5 listopada, złożą wniosek kredytowy wraz z kompletem dokumentów, otrzymają Kredyt Hipoteczny na bardzo korzystnych warunkach:
Bardzo niskie marże – już od 0,5% dla kredytów w PLN i w walutach obcych.
Atrakcyjne oprocentowanie:

  • już od 2,31% do 3,41% dla kredytów w CHF
  • już od 4,72% do 5,47% dla kredytów w PLN
  • 0% prowizji dla kredytu w PLN
  • 0 PLN za wycenę nieruchomości

W ramach Kredytu Hipotecznego Bank Millennium finansuje do 100% wartości nieruchomości. Oprócz pieniędzy na cele związane bezpośrednio z realizacją inwestycji, Klienci mogą także uzyskać środki na dowolny cel.
Dodatkowo, nadal mogą korzystać z promocji “3 miesiące bez rat”, czyli 3-miesięcznej karencji w spłacie kapitału i odsetek. Dzięki temu pieniądze, które przeznaczyliby na spłatę pierwszych rat kredytu mogą wydać na inny cel, np. niezbędne wyposażenie mieszkania. Jednocześnie Bank przedłużył promocję kredytów hipotecznych przeznaczonych na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku. Klientom zainteresowanym kredytem refinansowym Millennium proponuje zamianę zadłużenia bez prowizji za udzielenie kredytu.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium