20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocja kont osobistych Citibank, zgarnij 50zł!

Promocja kont osobistych Citibank, zgarnij 50zł!

Jeśli zamierzasz otworzyć konto osobiste bądź też szukasz nowego rozwiązania zwróć uwagę na konta osobiste Citibank. Wystarczy, iż otworzysz rachunek w Citibank a otrzymasz od serwisu bankowynet.pl 50zł w prezencie.* Otwórz konto dla siebie, członka swojej rodziny lub znajomego a za każdy rachunek otrzymasz 50zł! Do wyboru masz aż trzy rodzaje kont osobistych: CitiKonto, CitiOne, CitiGold.
Dlaczego warto założyć konto w Citibanku? Konto Osobiste w Citibanku to dostęp do szerokiej oferty najnowocześniejszych produktów i usług finansowych, dających poczucie pełnej swobody w zarządzaniu swoimi finansami osobistymi. W szczególności:

  • ponad 100 oddziałów w całej Polsce
  • możliwość zarządzania kontem osobistym przez Internet i telefon
  • możliwość prowadzenia dodatkowych rachunków w walutach obcych
  • bogata oferta funduszy inwestycyjnych

*warunkiem otrzymania gratyfikacji jest otwarcie za pośrednictwem bankowynet.pl konta osobistego Citibank. W terminie trzech miesięcy od daty otwarcia rachunku musi on zostać zasilony dwukrotnie (w dwóch różnych miesiącach) kwotą co najmniej 1500 zł lub też jednokrotnie przelewem pensji w wysokości co najmniej 1500 zł oraz utrzymania w/w kwoty w stanie nienaruszonym na rachunku przez 24 godziny. Podczas wypełniania wniosku ukaże się pole “opis wniosku”, w którym to należy (każdorazowo dla Twoich wniosków) wpisać swoje Imię oraz adres e-mail abyśmy mogli się z Tobą skontaktować po jego rozliczeniu.
Promocja trwa do 31 grudnia 2005 roku.
Robert Górecki
Serwis Finansowy bankowynet.pl
sprawdź ofertę: Citi Handlowy