23.6 C
Warszawa
niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjemBank: Visa Business bez opłat

mBank: Visa Business bez opłat

Z myślą o Klientach biznesowych mBank rozpoczyna promocję karty Visa Business Electron: “Rekin bez opłat”. Każdy, kto złoży wniosek o kartę Visa Business Electron, przez pół roku nie poniesie miesięcznych kosztów użytkowania. Nowa promocja mBank obejmuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych Klientów – posiadaczy mBIZNES konta, którzy nie mają jeszcze karty.
Zalety karty Visa Business Electron:

  • wydanie lub odnowienie karty – 0 zł
  • opłata miesięczna za kartę – 0 zł
  • prowizja od transakcji bezgotówkowych – brak
  • dzienny limit zakupów – bez ograniczeń
  • dzienny limit wypłat gotówki – 10 000 zł
  • okres ważności – 3 lata

“Na koniec roku 2005 liczba rachunków mBIZNES wynosiła przeszło 130 tys. – to o 44% więcej, niż w poprzednim roku. Świadczy to o wciąż rosnącym zainteresowaniu naszą ofertą. Osobom prowadzącym działalność gospodarczą bardzo zależy na zminimalizowaniu kosztów związanych z usługami bankowymi i stałym dostępie do rachunku. Klienci mBIZNES chętnie korzystają z możliwości bezpłatnych przelewów do ZUS i US.” – mówi Marek Piotrowski, dyrektor Linii Biznesowej mBIZNES.

Jednocześnie trwa specjalny program promocyjny Merchant Discount Programme, przygotowany przez organizację Visa Europe. W ramach promocji do 31 sierpnia 2006r. Klienci mBIZNES konta mogą korzystać z systemu rabatów m.in.: na sprzęt komputerowy, artykuły biurowe czy usługi profesjonalne.
Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą założyć w mBanku nowoczesny rachunek bieżący dla firm – mBIZNES konto, oraz rachunek lokacyjny – mBIZNES max. Posiadanie obu tych rachunków pozwala na bezpieczne i efektywne zarządzanie finansami firmy. Brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy do ZUS i US dostęp 24h na dobę, możliwość skorzystania z mBIZNES debetu (nawet do 12 500 zł) – to tylko niektóre z zalet rachunków dla mikroprzedsiębiorców.
Karta debetowa Visa Business Electron, wydawana do rachunku firmowego, dopełnia ofertę gwarantując Klientom mBanku możliwość bezpiecznego dokonywania transakcji.

“W 2006 roku mBank poszerzy ofertę dla mikroprzedsiębiorstw o nowe produkty kredytowe, co zapewni naszym Klientom jeszcze większą swobodę w prowadzeniu finansów bez względu na porę dnia i nocy.” – dodaje Marek Piotrowski.

źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank