19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjeKonsumpcyjny Kredyt Zimowy Raiffeisen Bank

Konsumpcyjny Kredyt Zimowy Raiffeisen Bank

Okres przedświąteczny jest tradycyjnie związany z wydatkami finansowymi. Raiffeisen Bank Polska S.A. zaoferował w związku z tym, dostępny do końca lutego przyszłego roku, Zimowy Pakiet, na który składają się: Kredyt Zimowy, Mobilne Konto Osobiste (wraz z kartą debetową, kontem lokacyjnym Plus i dostępem przez R-Mobile) oraz limit zadłużenia w koncie osobistym. Nominalne oprocentowanie Kredytu Zimowego zaczyna się od 9,9%.
Bank odstępuje od pobierania prowizji, gdy osoba składająca wniosek o kredyt wystąpi jednocześnie o limit zadłużenia w koncie osobistym oraz spełni warunki dotyczące zdolności kredytowej. Minimalną wysokość limitu Bank wyznaczył na 1500 zł, a prowizję za jego przyznanie na 0%. Dla nowo otwieranego Mobilnego Konta Osobistego miesięczna opłata wynosi 2,99 zł do końca 2007 roku, podczas gdy standardowa stawka to 6,99 zł.
Kredyt Zimowy jest dostępny dla osób, których minimalny miesięczny dochód wynosi 600 złotych netto. Pożyczkę na dowolny cel można otrzymać szybko oraz bez zbędnych formalności, niezależnie od tego, czy dysponuje się rachunkiem w Raiffeisen Bank Polska S.A. Przy kwocie do 5.000 złotych i zatrudnieniu na umowę o pracę Bank wymaga jedynie oświadczenia o zatrudnieniu i wysokości dochodów.
Górny limit kredytu ustalono na 120 tysięcy złotych, zaś maksymalny okres kredytowania sięga 72 miesięcy.
źródło: Raiffeisen Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Raiffeisen Bank