8 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeKarta jak hipoteczny?

Karta jak hipoteczny?

MultiBank wprowadził promocyjną ofertę dotyczącą refinansowania kart kredytowych premiującą elastyczne myślenie o własnych pieniądzach.

“Nasza najnowsza propozycja oparta jest na tych cechach refinansowania, które spotkały się z największym uznaniem naszych Klientów w przypadku kredytów hipotecznych: minimum formalności, szybkie podejmowanie decyzji oraz zawsze atrakcyjniejsze warunki finansowe.” – mówi Anna Łaszkiewicz, dyrektor Biura Marketingu MultiBanku – “Kolejny raz potwierdza się zasada, że Klient może zarobić nawet na kredycie pod warunkiem, że nie boi się poszukiwać najlepszych dla siebie propozycji.” – dodaje.

Klienci, którzy zdecydują się przenieść do MultiBanku kartę kredytową mogą liczyć na zasadę “minimum dokumentów”. Należy przedstawić jedynie ostatni wyciąg z karty kredytowej w poprzednim banku i okazać samą kartę pracownikowi.
Kolejnym podobieństwem nawiązującym bezpośrednio do produktu MultiBanku Refinansowy Kredyt Hipoteczny 24h jest przejęcie przez Bank większości czynności, które dotychczas wykonywał klient.

“Wykorzystaliśmy najwygodniejsze rozwiązania gwarantując m.in., że nasi pracownicy zajmą się wypowiedzeniem umowy o kartę kredytową w poprzednim banku.” – tłumaczy Anna Łaszkiewicz.

Zawsze korzystniejsze warunki finansowe obowiązujące w trakcie trwania promocji (oprocentowanie karty wynosi przez 3 miesiące wynosi zaledwie 5%) i możliwość spłaty zadłużenia w poprzednim banku to kolejny element oferty.
Refinansowania można dokonać wybierając wygodne dla siebie rozwiązanie:

  • opłata za wydanie karty 0 zł, oprocentowanie standardowe
  • opłata za wydanie karty 50%, oprocentowanie 5% przez 3 miesiące od wydania karty

źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank