17.6 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeInteligo: Wypoczywaj bezpiecznie za granicą!

Inteligo: Wypoczywaj bezpiecznie za granicą!

Posiadając polisę Wojażer, w razie wypadku, unikniesz kosztów leczenia i transportu. Unikniesz również wysokich kosztów jeśli wypadek zostanie spowodowany z Twojej winy. Ponadto, nie musisz martwić się o bagaż pozostawiony w hotelu oraz – w razie nieszczęścia – o odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu.
Jeśli wartość Twojej polisy przekroczy 19 zł wówczas otrzymasz, prócz bezpieczeństwa, kupon rabatowy o wartości 100 zł do wykorzystania przy zakupie wycieczki w Internetowym Biurze Podróży Travelplanet.pl. Kupon jest ważny do 31.08.2006 r. Możesz wybierać spośród 100 000 ofert wycieczek zagranicznych w tym last minute oraz 30 000 ofert narciarskich.
Jeśli wartość Twojej polisy przekroczy 89 zł otrzymasz też dodatkowo skórzane etui na karty płatnicze. Pośpiesz się, obie nagrody przyznamy 100 pierwszym osobom, które spełnią warunki promocji!
Dzięki ubezpieczeniu Wojażer za niewielką opłatą (tygodniowy pobyt za granicą to tylko kilkanaście złotych) zyskujesz spokój, a w przypadku konieczności leczenia – opiekę medyczną.
Sprawdź, który wariant ubezpieczenia najlepiej pasuje do charakteru Twojej podróży:
Wojażer Standard – to oferta dla klientów poszukujących kompleksowej oferty zapewniającej pokrycie kosztów leczenia oraz assistance w czasie podróży jak i pobytu ubezpieczonego.
Wojażer Lux – to idealne ubezpieczenie, jeśli poszukujesz wysokiego standardu usług, bardzo cenisz sobie bezpieczeństwo. Zapewnia Tobie pokrycie kosztów leczenia i ochronę assistance w czasie podróży jak i pobytu za granicą. Zapewnia również pomoc prawną oraz opiekę, transport i zakwaterowanie Twoim bliskim.
Ubezpieczenie możesz kupić o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Wystarczy, że znajdujesz się w granicach Polski, ubezpieczeniem zostaniesz objęty już od najbliższej północy (nawet, jeśli zawarłeś umowę o godz. 23.59). Jeśli znajdujesz się poza granicami Polski, ubezpieczenie zaczyna obowiązywać po 7 dniach.
Promocja trwa do 31 stycznia 2006 r.
źródło: Inteligo – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Inteligo