27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeBez odsetek przez pół roku

Bez odsetek przez pół roku

Z początkiem listopada Raiffeisen Bank Polska S.A. wprowadził wyjątkową ofertę dla osób, które wystąpią o karty kredytowe VISA Nowa lub VISA Gold. Klienci przenoszący zadłużenie z karty w innym banku otrzymają w Raiffeisen Bank Polska S.A. preferencyjne oprocentowanie tego zadłużenia równe 0% nawet na pół roku. Do tej pory żaden z banków nie odważył się zrezygnować z oprocentowania kredytu na rachunku karty na tak długi okres.
W zamian za brak odsetek klient zapłaci tylko jednorazową prowizję za wykonanie przelewu na spłatę karty w innym banku w wysokości 2,5% salda zadłużenia. Aby otrzymać kartę kredytową Raiffeisen Bank Polska S.A. z limitem kredytowym nawet do 30% wyższym niż obecnie posiadany na karcie w innym banku, wystarczy tylko jeden wyciąg z tej karty.
Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2007 roku.
Kampania medialna nowej oferty rozpoczęła się 7 listopada br. Obejmuje telewizję, prasę, w tym największe dzienniki ogólnopolskie, sieci kin jak również supermarketów oraz najważniejsze serwisy internetowe. Kreacje przygotowała agencja OpusB, a planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja Media Direction OMD; za kreację, planowanie i zakup mediów w Internecie odpowiadała agencja Point of View.
źródło: Raiffeisen Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Raiffeisen Bank