14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościZłoty Bankier dla kredytu gotówkowego w Alior Banku

Złoty Bankier dla kredytu gotówkowego w Alior Banku

Alior Bank zwyciężył w rankingu “Złoty Bankier 2015” w kategorii “Kredyt gotówkowy”. Już czwarty raz z rzędu pożyczka z oferty banku okazała się najlepsza w plebiscycie organizowanym przez portal finansowy Bankier.pl oraz dziennik “Puls Biznesu”.Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Krzysztof Czuba, wiceprezes zarządu Alior Banku.

 

Nagrody “Złoty Bankier” przyznano po raz siódmy. Alior Bank kolejny raz okazał się bezkonkurencyjny w kategorii “Kredyt gotówkowy”, zdobywając nagrodę za pożyczkę z gwarancją najniższej raty. Bank gwarantuje klientom, że ich rata będzie zawsze najniższa, niezależnie od warunków i promocji zaproponowanych przez inne banki. Oznacza to, że w przypadku pojawienia się konkurencyjnej oferty, w dowolnym momencie trwania umowy, klient otrzyma jeszcze lepsze warunki, przy takiej samej kwocie i okresie pożyczki.

 

– W imieniu wszystkich pracowników Alior Banku, w tym szczególnie pracowników z sieci oddziałów i placówek partnerskich, bardzo dziękuję za “Złotego Bankiera” w kategorii “Najlepszy kredyt gotówkowy” -powiedział, odbierając nagrodę, Krzysztof Czuba, wiceprezes zarządu Alior Banku.- W tym roku nagroda jest dla nas szczególna, bo przyznana przez niezależnych ekspertów- dodał.

 

W tej edycji rankingu laureatów nagród za najlepsze produkty bankowe wyłonił zespół ekspertów “Pulsu Biznesu” oraz portali Bankier.pl i PRNews.pl. Wyboru dokonano na podstawie badania przeprowadzonego wśród banków w I kwartale 2016 r. i analizy danych. Pod uwagę brano m.in. parametry cenowe oraz funkcjonalność produktów z uwzględnieniem różnych profili klientów.

 

“Złote Bankiery 2015” przyznano w 10 kategoriach. W siedmiu wyboru dokonywano na podstawie wyników przeprowadzonych badań, natomiast w trzech decydowało głosowanie internautów.

 

Złoty Bankier dla kredytu gotówkowego w Alior Banku

Źródło: Alior Bank