5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościZarządzenie limitami karty Inteligo

Zarządzenie limitami karty Inteligo

W odpowiedzi na narastające potrzeby klientów Inteligo wprowadza możliwość zarządzania w serwisie WWW dziennymi limitami wypłat gotówki z bankomatów oraz transakcji bezgotówkowych dokonywanych kartami Inteligo. Wypłaty gotówki to wypłaty dokonywane w bankomatach, oddziałach PKO Banku Polskiego oraz placówkach innych banków, wyposażonych w terminal POS. Transakcje (wypłaty) bezgotówkowe to transakcje dokonywane kartą Visa Electron w punktach handlowo-usługowych, np. w sklepach, na stacjach benzynowych, w restauracjach.
Otwierając konto Inteligo automatycznie otrzymujesz limit wynoszący 5000 zł na wypłaty gotówki i 20 000 zł na transakcje bezgotówkowe.
Od teraz, logując się na swoje konto, przechodząc do sekcji “Moje dane” -> “Karty płatnicze”, przy każdej aktywnej karcie Inteligo zobaczysz nową opcję “Zmień limity”. Za jej pomocą możesz samodzielnie, o dowolnej porze zwiększyć lub zmniejszyć limit na dowolnie wybraną kwotę. Ustawienie limitu na kwotę 0 zł spowoduje zablokowanie transakcji wybranego typu. Każdą zmianę zatwierdzasz kodem z karty kodów. Limity możesz również zmienić dzwoniąc do konsultanta (0 800 121 121 lub (81) 53 56789). Nowe limity zaczną obowiązywać zaraz po ich zdefiniowaniu.
Ustalanie dziennego limitu operacji dokonywanych kartą Inteligo pomoże Ci przy planowaniu budżetu i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Jeśli planujesz większe wydatki, możesz na ten czas zwiększyć swoje limity, które później, w dowolnym czasie, zmniejszysz. Możesz również wybrać opcję “bez limitu” i korzystać z gotówki do wysokości salda.
źródło: Inteligo – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Inteligo