niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaAktualnościmBank: Z myślą o kierowcach tańsze polisy

mBank: Z myślą o kierowcach tańsze polisy

mBank oraz T.U. Compensa S.A. obniżyli koszt ubezpieczenia samochodowego. Teraz właściciele samochodów wybranych marek zapłacą nawet 25% mniej. Klienci ubezpieczający samochód w mBanku otrzymają 20% rabat w stosunku do standardowej taryfy Compensy oraz 10% zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia. Ponadto właściciele wszystkich modeli samochodów: FORD, PEUGEOT, RENAULT, TOYOTA, OPEL, SKODA, którzy wykupią polisę do końca czerwca br., dostaną dodatkowe 5% zniżki.

“Chcemy zapewnić naszym Klientom nie tylko wygodny i prosty sposób zawierania polis samochodowych, ale także wyjątkową cenę, dlatego zwiększyliśmy rabat z 10% do 20%.” – mówi Artur Binkowski, odpowiedzialny za produkty ubezpieczeniowe w mBanku.

“W dalszym ciągu pracujemy nad rozszerzeniem oferty o kolejne Towarzystwa Ubezpieczeniowe, co pozwoli Klientom na porównywanie oraz wybór najkorzystniejszej dla każdego polisy. Obecnie konkurencja na rynku ubezpieczeń samochodowych jest silna, a liczba ofert duża. Dlatego też wierzymy, że SUPERMARKET ubezpieczeń samochodowych będzie dogodnym miejscem do ubezpieczania pojazdów mKlientów.” – dodaje.

Ubezpieczenie samochodowe w mBanku to:

  • niska cena,
  • dodatkowo min. 20% zniżki dla Klientów mBanku,
  • 10% zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia,
  • Assistance i Zielona Karta bez opłat,
  • prosty wniosek internetowy,
  • możliwość zapamiętania kalkulacji składki we wniosku internetowym,
  • wybór sposobu zawarcia ubezpieczenia Autocasco,
  • płatność za pomocą wygodnego i bezpłatnego przelewu mTRANSFER,
  • minimum formalności – bank nie wymaga żadnych dokumentów, w tym zaświadczenia o bezszkodowości z poprzedniego zakładu ubezpieczeń Klienta,
  • pewna ochrona jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Ubezpieczenie samochodowe w mBanku, to pierwsze tego typu rozwiązanie na naszym rynku. Jego wyróżnikami są cena, możliwość zakupu on-line oraz przejrzystość zasad. Klienci mBanku mogą w Internecie obliczyć składkę za ubezpieczenie OC i AC. Wystarczy wybrać jedną z oferowanych opcji, podać informacje o samochodzie, jego użytkowniku oraz dotychczasowym przebiegu ubezpieczenia, aby poznać koszty polisy.
Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dokonania płatności za zakup ubezpieczenia poprzez mTRANSFER – bezpieczny jak i również bezpłatny przelew internetowy. Klient może otrzymać polisę drogą pocztową, poprzez przedstawiciela Compensy lub w najbliższym oddziale towarzystwa.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze