15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024

Z karty na konto

Internetowe przelewy z rachunku karty, bez utraty okresu bezodsetkowego – to najnowsza propozycja MultiBanku dla posiadaczy kart kredytowych. Usługa jest dostępna zarówno dla Klientów indywidualnych i firmowych. Po zalogowaniu do internetowego serwisu transakcyjnego, posiadacze kart kredytowych MultiBanku mogą zlecać przelewy zewnętrzne i wewnętrzne oraz przelewy do ZUS i US bezpośrednio z rachunku karty kredytowej. To obok multilinii kolejny kanał zdalny umożliwiający dysponowanie limitem w karcie.

“Internet to główny kanał wykorzystywany przez Klientów MultiBank do obsługi produktów bankowych – zarówno tych podstawowych, jak również zaawansowanych narzędzi kredytowych i inwestycyjnych. Dlatego wprowadzamy kolejne rozwiązania zapewniające Klientom samodzielność w relacjach z bankiem. Są one korzystne dla obu stron – pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.” – mówi Hubert Pałgan, Dyrektor Departamentu Sprzedaży MultiBanku – “Przelew z rachunku karty np. na własny rachunek bankowy jest tańszy niż wypłata gotówki z karty w bankomacie. Skorzystamy również z okresu bezodsetkowego, dlatego taka operacja może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki na krótki czas. Można w ten sposób opłacić domowe rachunki lub pokryć niespodziewane wydatki.” – dodaje.

Wszystkie przelewy dokonywane z karty kredytowej MultiBanku są traktowane jak transakcje bezgotówkowe. Dzięki temu Klient korzysta z okresu bezodsetkowego na takich samych zasadach, jak przy płatnościach kartą w sklepie.
W trakcie ostatniej aktualizacji systemu, MultiBank wprowadził również możliwość zdalnego dokonywania przelewów pomiędzy rachunkami kart kredytowych oraz możliwość przyjęcia przelewu zewnętrznego zleconego z innego banku bezpośrednio na rachunek karty. Operacje dokonywane pomiędzy kartami kredytowymi będą traktowane jak spłata zadłużenia.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank