31.2 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWorld MasterCard w Alior Bank

World MasterCard w Alior Bank

World MasterCard w Alior BankAlior Bank z początkiem marca wprowadził do swojej oferty zupełnie nową kartę – World MasterCard. Jest ona powiązana z unikalnym programem lojalnościowym, o nazwie World MasterCard Rewards. Oprócz możliwości dokonywania wszelakich płatności, karta pozwala na wybór określonych nagród z katalogu. Alior reklamuje program lojalnościowy ze swoją nową kartą wskazując, że jest on przeznaczony dla ludzi niestroniących od ekstremalnych wrażeń.
Za każde 5 zł, jakie klient wyda na zakupy w dowolnym sklepie czy punkcie usługowym, znajdującym się na całym świecie, otrzymuje 1 punkt w programie lojalnościowym, zakładając, że płaci on kartą World MasterCard. Dodatkowo, w prezencie od Alior Bank klient dokonujący po raz pierwszy transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty World MasterCard, otrzymuje 1500 punktów powitanych, do wykorzystania wedle uznania, w dowolnie wybranym momencie.
Wyróżnikiem programu lojalnościowego, do którego przystąpił Alior, są bardzo atrakcyjne nagrody, które na pewno zainteresują szeroką rzeszę klientów i skłonią ich, do założenia konta w Alior Banku. Nagrody występują w postaci produktów i usług, podzielonych na kategorie, np. muzyka, rozrywka, sport i czas wolny, dzieci i rodzina, czy adrenalina. Przykładem usługi, z jakiej w ramach programu lojalnościowego mogą skorzystać klienci Alior Banku są lekcje golfa, czy lot szybowcem. Mocne wrażenia gwarantowane. Miłośnicy motoryzacji mogą pokusić się nawet o skorzystanie z lekcji jazdy za kierownicą prawdziwego bolidu Formuły 1.
Eksperci Alior Banku są zdania, że zwyczajne programy lojalnościowe, w którym można dostać kubek firmowy czy długopis, nie są powodem, dla którego klienci chcieliby dokonywać na przykład zwiększonych płatności za pośrednictwem karty bankowej. Natomiast tak atrakcyjne prezenty, jak lot balonem, odpowiadają na potrzeby indywidualnych klientów. Spełniają ich marzenia, a to przekłada się na wzmożoną ich aktywność przy dokonywaniu płatności kartą. Platforma World MasterCard Rewards jest wyjątkowym programem lojalnościowym, unikalnym na skalę światową.
Wizerunek karty World MasterCard Alior Bank:
World MasterCard
Płacąc kartą World MasterCard, wydaną do rachunku w Alior Banku, klient ma możliwość spełnienia swoich ekstremalnych marzeń, a wystarczy ku temu dokonywać płatności w codziennych sytuacjach przy użyciu tejże karty. Gromadzone punkty są wymieniane w dowolnym, wybranym przez klienta czasie na nagrody z obowiązującego katalogu nagród. Co więcej, karta World MasterCard daje swoim użytkownikom pewne przywileje, wśród których wymienia się usługę concierge, możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych czy wysoki limit kredytowy.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Alior Bank