22.4 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościWinterthur OFE w mBanku

Winterthur OFE w mBanku

mBank rozszerza ofertę o czwarte Powszechne Towarzystwo Emerytalne – Winterthur PTE S.A. Jest to kolejny krok w tworzeniu otwartej platformy finansowej. mBank sukcesywnie zwiększa liczbę ofert proponowanych wspólnie z partnerami. Wintherthur OFE jest czwartym, po SKARBCU Emeryturze, Generali, oraz ING Nationale – Nederlanden Otwartym Funduszem Emerytalnym w mBanku. Eksperci mBanku oraz Winterthur PTE S.A. umożliwili mKlientom w łatwy i szybki sposób przystąpić do Funduszu Emerytalnego.

“Coraz szybsze tempo życia oraz brak czasu nie są sprzymierzeńcami załatwiania wszelkich formalności w bankach, czy urzędach. Klienci poszukują rozwiązań, które zapewnią im nie tylko stały oraz łatwy dostęp do posiadanych środków, ale przede wszystkim dzięki zastosowanym udogodnieniom, pozwolą zaoszczędzić cenny czas. Wszyscy zainteresowani naszą ofertą Klienci mBanku będą mogli w prosty i szybki sposób przystąpić do Winterthur OFE.” – mówi Sławomir Bełz, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Zewnętrznej w Winterthur PTE.

Wszystkie czynności związane z podpisaniem umowy z Winterthur OFE będą realizowane w sposób standardowy dla umów zawieranych pocztą. Po zakończeniu czynności formalnych, rozpoczętych na stronie www.mbank.pl oraz otrzymaniu potwierdzenia z ZUS, Klient będzie miał również dostęp do informacji o składkach i stanie rachunku emerytalnego poprzez serwis transakcyjny mBanku.

“mBank, po pięciu latach obecności na rynku, przekształcił się z banku depozytowego oferującego jedynie podstawowe usługi bankowe, w instytucję finansową dającą Klientom pełen wybór produktów bankowych i niebankowych. Internet pozwala pójść nam jeszcze o krok dalej.” – mówi Paweł Kucharski, Wicedyrektor mBanku ds. Rozwoju. – “Naszym celem jest stworzenie otwartej platformy finansowej, dzięki której Klient będzie mógł porównać konkurencyjne oferty oraz wybrać najodpowiedniejszy dla siebie wariant. Pierwszym krokiem w tym kierunku było stworzenie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Teraz poszerzamy ofertę w ramach OFE. Jeszcze w tym roku uruchomimy Supermarket Ubezpieczeń.” – dodaje.

Winterthur jest częścią Grupy Winterthur, jednej z największych jak i najbardziej liczących się instytucji ubezpieczeniowych w Europie, obecnej w 18 krajach, zatrudniających blisko 19 tysięcy pracowników.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank