8.6 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościWiększa dostępność i 5 lat na spłatę

Większa dostępność i 5 lat na spłatę

MultiBank zmodyfikował ofertę kredytu gotówkowego. Teraz można wydłużyć okres jego spłaty nawet do 5 lat i otrzymać kredyt bez konieczności posiadania konta osobistego w tej instytucji finansowej. Kredyt gotówkowy MultiBanku jest przeznaczony na dowolny cel. Ustaloną kwotę można odebrać w gotówce, zadysponować jej przelanie na MultiKonto lub inny wskazany przez Kredytobiorcę rachunek.

“Rozbudowany system transakcyjny dostępny po zalogowaniu klienta na witrynie www.multibank.pl, nawet bez posiadania MultiKonta, pozwala na bieżące monitorowanie stanu zadłużenia. Każdy posiadacz kredytu gotówkowego może sprawdzić podstawowe informacje o kredycie np. aktualną wysokość oprocentowania, harmonogram spłaty, historię spłat kredytu. Dużym udogodnieniem jest możliwość częściowej lub całkowitej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat czy prowizji w odpowiedniej dla klienta chwili.” – mówi Anna Kapluk-Pryczek z MultiBanku.

Dodatkowo również swoim dotychczasowym klientom, posiadaczom MultiKonta, MultiBank oferuje preferencje w zakresie oprocentowania kredytu jak i samej procedury kredytowej. Kredyt gotówkowy udzielany jest w złotówkach i może być spłacany w terminach miesięcznych, w równych lub malejących ratach (do wyboru). Oprocentowanie jest stałe (dla kredytów do 12 miesięcy) lub zmienne w wysokości od 14,25%, a dla posiadaczy kredytu hipotecznego w MultiBanku nawet od 8%. Zdaniem specjalistów z MultiBanku wydłużenie okresu kredytowania do 5 lat wpłynie znacząco na atrakcyjność tego produktu.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank