20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWakacyjna wyprawka

Wakacyjna wyprawka

Wakacyjna wyprawkaBank BGŻ z początkiem czerwca bieżącego roku ogłosił organizację nowej loterii z cennymi nagrodami. Loteria była możliwa do zrealizowania, dzięki zawiązaniu współpracy pomiędzy bankiem BGŻ a MasterCard. Generalnie, klienci dokonujący płatności bezgotówkowych z użyciem wydanych przez BGŻ kart MasterCard, mają możliwość zdobycia niezwykle atrakcyjnych nagród.
W Loterii można wygrać wiele różnych nagród, ale prawdziwą gratką jest nagroda główna, którą jest samochód Hyundai Santa Fe. Wśród nagród dodatkowych znalazło się aż 90 bonów pieniężnych do zrealizowania w sieci drogerii Rossmann, oraz 30 aparatów fotograficznych Canon PowerShot.
Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest posiadanie jednej z czterech kart wydanych i obsługiwanych przez Bank BGŻ. Mowa tu o karcie debetowej płatniczej Debit MasteCard, karcie kredytowej Gold, karcie kredytowej oraz karcie ratalnej. Klienci chcący wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród muszą dokonać co najmniej trzech operacji bezgotówkowych przy użyciu kart, na kwotę minimum 20 zł. Transakcja ta musi zostać dokonana w okresie od 1 czerwca do ostatniego sierpnia tego roku.
Dzięki loterii bank BGŻ ma nadzieję na to, że jego klienci o wiele bardziej aktywnie zaczną korzystać z kart wydawanych do konta. Z tego względu można śmiało powiedzieć, że loteria BGŻ i MasterCard ma na celu aktywizację klientów do dokonywania transakcji bezgotówkowych w każdym możliwym przypadku. BGŻ chce również przekonać swoich klientów, że dokonywanie transakcji bezgotówkowych to zdecydowanie wygodniejsza i bezpieczniejsza forma płatności niż przy użyciu gotówki. Co więcej, loteria może stać się powodem, dla którego nowi klienci zawitają do banku BGŻ.
W trakcie 3-miesiecznej loterii pod hasłem „Wakacyjna wyprawka” zostaną zorganizowane cztery losowania, z których pierwsze będzie miało miejsce 4 lipca 2011 roku. Udział w nim wezmą wszystkie transakcje, które zostały dokonane w terminie od 1 do 30 czerwca. Drugie losowanie będzie miało miejsce 4 sierpnia tego roku i obejmie transakcje dokonane od 1 do 31 lipca. Transakcje z czasookresu od 1 do 31 sierpnia wezmą udział w losowaniu 5 sierpnia tego roku.
Finał loterii „Wakacyjna wyprawka” będzie miał miejsce 4 października i wówczas losowana będzie nagroda główna – samochód Hyundai Santa Fe. Łącznie z loterią uruchomiona została kampania reklamowa, która będzie obejmowała m.in. obecność banku BGŻ w mediach i w Internecie, a nawet na wyciągach bankowych. Na potrzeby loterii ogłoszonej przez bank BGŻ i MasterCard została stworzona strona internetowa wakacyjnawyprawka.bgz.pl, gdzie można dowiedzieć się o szczegółach uczestnictwa w konkursie.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Bank BGŻ