30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościW ING Pakiet powitalny dla przedsiębiorcy

W ING Pakiet powitalny dla przedsiębiorcy

W ING Pakiet powitalny dla przedsiębiorcyPrzedsiębiorcy decydujący się na otwarcie rachunku firmowego w Banku Śląskim mogą liczyć na atrakcyjny Pakiet powitalny. Promocja startuje 1 lipca 2012 roku.

Na jakie atrakcje w ramach Pakietu Powitalnego mogą liczyć przedsiębiorcy? Ciekawą propozycją jest możliwość nieodpłatnego korzystania przez 12 miesięcy z internetowego narzędzia, które pozwala na wystawianie i wysyłanie faktur, a także kontrolowanie płatności on-line. Aplikacja Księgowanie i Fakturowanie udostępniane jest przez Wfirma.pl. Usługa poza kompleksową obsługą księgową, pozwala także sprawniej zarządzać procesem sprzedaży. Korzystający z narzędzia mają możliwość tworzenia dokumentów magazynowych (dokumentów zakupu/sprzedaży, przyjmowania rezerwacji oraz tworzenia zamówień dostaw).

Przedsiębiorców, którzy korzystają z Internetu jako narzędzia dystrybucji, zainteresuje zapewne możliwość darmowego korzystania z oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego Shoper. Narzędzie udostępniane jest przez firmę DreamCommerce. Aplikacja pozwala na sprawne zarządzanie sklepem – korzystanie z porównywarek cen (nokaut.pl,ceneo.pl, skapiec.pl), a także systemów płatności online (dotpay.pl, platnosci.pl, przelewy24.pl) oraz tworzenia rozbudowanych raportów i analiz. W pakiecie rozszerzonym, Shoper oferuje banery reklamowe, kupony rabatowe, newsletter dla klientów oraz kupony.

W ramach Pakietu powitalnego, przedsiębiorcom oferowana jest możliwość nieodpłatnego skorzystania z antywirusowego programu Kaspersky Internet Security 202, gwarantującego kompleksową ochronę komputera przez 90 dni.

ING Bank Śląski na „dzień dobry” obdarowuje klientów 300 punktami w programie bankujesz-kupujesz, które przeznaczone mogą zostać na zakup bądź wymianę na atrakcyjne produkty.
Przedsiębiorcy otrzymają także 100 egzemplarzy wizytówek firmowych, w jednym z trzech dostępnych wzorów do wyboru.

Promocja skierowana jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek partnerskich, które dotychczas nie posiadały konta firmowego w ING Banku Śląskim.