30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościV edycja konkursu świadectw w ramach Konta Click od Toyota Bank

V edycja konkursu świadectw w ramach Konta Click od Toyota Bank

Toyota Bank startuje z nową edycją konkursu dla uczniów – “Bonus dla najlepszych 2016”. Młodzi klienci banku mogą liczyć na 100 lub nawet na 200% dodatkowych odsetek ze środków pieniężnych gromadzonych na młodzieżowym Koncie Click. Ponadto, mogą otrzymać e-Karty prezentowe do salonów Empik. Aby skorzystać z licznych benefitów, wystarczy pokazać dobre oceny na świadectwie.


Toyota Bank, po raz kolejny pokazuje uczniom, że pilna nauka i efektywne oszczędzanie pieniędzy, świetnie się uzupełniają. 1 kwietnia 2016 roku, bank wystartował z konkursem “Bonus dla najlepszych”. Wszyscy uczniowie, którzy posiadają bądź założą młodzieżowe Konto Click i pochwalą się świadectwem z wyróżnieniem, otrzymają: 100% więcej odsetek od środków zgromadzonych na koncie w przypadku średniej ocen w przedziale 4,75 – 4,99 oraz aż 200% w przypadku, kiedy średnia będzie równa lub wyższa niż 5,0.

 

– Toyota Bank od lat stawia na wsparcie nauki i zdolnych uczniów. W związku z tym zdecydowaliśmy się na kontynuację promocji powiązanej z konkursem świadectw w ramach młodzieżowego Konta Click.Akcja “Bonus dla najlepszych” może przynieść uczestnikom wymierne korzyści. Chcemy edukować młodzież w zakresie finansów i pokazywać im, że przykładanie się do nauki po prostu się opłaca- mówi Bartosz Suchecki- kierownik ds. rozwoju produktów w Toyota Bank Polska.

 

Dodatkowe odsetki dla uczniów, będą naliczane od zgromadzonych oszczędności do końca czerwca 2016 roku, a wszystkie nagrody pieniężne bank wypłaci do 15.07.2016.


 Świadectwa szkolne należy wysyłać pod adres mailowy do 08.07.2016.

 

Ponadto, wyróżniający się uczniowie mogą otrzymać e-Karty o wartości 50 zł, które będą mogli wykorzystać w salonach Empik. Aby skorzystać z tego benefitu, należy w każdym miesiącu trwania promocji (od kwietnia do czerwca br.) dokonać płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł.

 

Konto Click jest bezpłatne, oferuje darmowe przelewy internetowe, trzy bezpłatne wypłaty z bankomatów oraz konkurencyjne oprocentowanie 2,50% w skali roku. W pakiecie z kontem Click, bank oferuje także darmowe konto oszczędnościowe Super Click z oprocentowaniem nawet do 3,00%.

 

Szczegóły akcji na: www.toyotabank.pl/bonus-dla-najlepszych/

 

Źródło: Toyota Bank Polska