14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościUbezpiecz się z Alior Bank

Ubezpiecz się z Alior Bank

Ubezpiecz się z Alior BankW Alior Banku klient nie tylko może skorzystać z szeregu produktów bankowych, ale również może się ubezpieczyć. W chwili obecnej Alior Bank zdecydował się na uruchomienie marketu ubezpieczeniowego. Nowa usługa obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków NNW, turystyczne i nieruchomościowe. Wykupu polisy można dokonać w trybie online, a dodatkowo w markecie ubezpieczeniowym klienci mają możliwość porównania cen ubezpieczeń i zakresu ochrony.
W markecie ubezpieczeniowym Alior Banku znajdziemy ubezpieczenia podróży odbywanych na terenie kraju i poza jego granicami, ubezpieczenia mieszkania i domu, ubezpieczenia komunikacyjne – zarówno OC, jak i AC, jak i ubezpieczenia NNW. Co ciekawe, klient może samodzielnie wybrać szczegółowe warunki wykupywanej polisy ubezpieczeniowej.
W serwisie ubezpieczeniowym Alior Banku wdrożona została funkcjonalna porównywarka ofert ubezpieczeniowych. Dzięki temu klient może porównać oferty cenowe ubezpieczeń. Alior Bank przygotował w swoim markecie ubezpieczeniowym aż 71 ofert, pochodzących z łącznie 10 towarzystw ubezpieczeniowych. W markecie znajduje się specjalny system rekomendacji, który ułatwia klientom wybór najbardziej korzystnej dla nich opcji ubezpieczeniowej. Alior Bank zapowiada, że w niedalekiej przyszłości w markecie ubezpieczeniowym będzie można skorzystać również z ubezpieczenia ochrony prawnej i ubezpieczenia assistance.
System Alior Banku pozwalający na zakup ubezpieczeń przez Internet, daje klientom dodatkowe profity. Mianowicie, będą mogli oni skorzystać z niektórych ofert ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach. Na przykład, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna przygotowało ofertę na 20% tańsze polisy ubezpieczeniowe NNW, turystyczne i nieruchomościowe dla klientów Alior Banku.
Klienci korzystający z marketu ubezpieczeniowego Alior Banku nie są pozostawieni sami sobie. Od godziny 7 rano do 22 każdego dnia roboczego, a także w soboty, mogą oni zasięgnąć porady specjalisty za pośrednictwem komunikatora Skype.
Alior Bank twierdzi, że dąży do poszerzenia oferty produktów i usług, jakie dostępne są dla klientów w całości przez Internet. Są one wygodne dla klientów i pozwalają na daleko idącą swobodę w korzystaniu z produktów bankowych i ubezpieczeniowych. Nowoczesna platforma pozwalająca w łatwy sposób na zakup ubezpieczeń doskonale wpisuje się w ten trend. Przedstawiciele Alior Banku zapowiadają, że już niebawem uruchomią inne, innowacyjne rozwiązania.
Market ubezpieczeniowy oferowany przez Alior Bank standardowo umożliwia cesję na bank ubezpieczeń nieruchomości od wszystkich towarzystw, jeśli ubezpieczenie jest zabezpieczeniem spłaty kredytu hipotecznego. Wszyscy klienci Alior Banku korzystający z marketu ubezpieczeniowego otrzymają polisy podpisane elektronicznie.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Alior Bank