31.2 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościUbezpiecz się on-line!

Ubezpiecz się on-line!

Korzystając z konta Inteligo możesz w każdej chwili oraz z dowolnego miejsca ubezpieczyć się na życie, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym lub od następstw nieszczęśliwych wypadków . Możesz także ubezpieczyć mieszkanie lub Twój zagraniczny wyjazd! Zawarcie umowy ubezpieczenia wcale nie musi być kłopotliwe ani też czasochłonne. Jeśli masz konto Inteligo, nie wstając od komputera, możesz ubezpieczyć:

  • mieszkanie (ruchomości i stałe elementy mieszkania)
  • nieruchomości (ubezpieczenie budynków i lokali mieszkalnych)
  • podróż (koszty pomocy medycznej udzielanej za granicą)
  • życie (śmierć ubezpieczonego lub jego współmałżonka)
  • siebie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym
  • zdrowie (trwała utrata zdrowia lub życia)
  • samochód (pokrycie szkód związanych z ruchem samochodu)

Zakup ubezpieczenia zajmie Ci najwyżej kilka minut. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, przez – 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Warunki cenowe sprawdzisz po zalogowaniu w serwisie WWW Inteligo. Wystarczy, że we wniosku ubezpieczeniowym odpowiesz na kilka pytań, a kalkulator wyliczy jego koszt dla Ciebie. Jeśli kwota składki będzie Ci odpowiadać, zatwierdzisz transakcję i już od następnego dnia będziesz ubezpieczony! W momencie zgłaszania szkody nie będziesz potrzebował umowy ubezpieczenia – wystarczy numer polisy, który znajdziesz na formularzu przelewu. Zapisz go lub wydrukuj szczegóły ubezpieczenia. Wyjątkiem jest ubezpieczenie na życie, w przypadku którego konieczna jest, wydrukowana z serwisu WWW, deklaracja przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Jeżeli korzystasz z Serwisu SMS lub “Płacę SMS-em”, niezwłocznie po zakupieniu ubezpieczenia, otrzymasz SMS-em nazwę i numer deklaracji (na życie) bądź polisy, którą wykupiłeś.
źródło: Inteligo – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Inteligo