20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościTradeNet Banku BPH - Indywidualnością Rynku 2005

TradeNet Banku BPH – Indywidualnością Rynku 2005

TradeNet, nowy produkt Banku BPH do elektronicznej obsługi transakcji handlu zagranicznego, otrzymał tytuł Indywidualności Rynku – Merkury 2005 w kategorii Produkt w czwartej edycji konkursu redakcji “Rynków Zagranicznych”. Pamiątkowe statuetki wręczono laureatom konkursu 12 grudnia w Warszawie.

“Wyróżnienie naszego produktu kolejny raz potwierdza słuszność wybranej przez nas drogi wprowadzania nowych technologii do bankowych produktów obsługi transakcji handlu zagranicznego.” – powiedział odbierający nagrodę Mariusz Grendowicz, Wiceprezes Zarządu Banku BPH – “TradeNet oferuje polskim firmom prowadzącym wymianę handlową z partnerami z zagranicy nowe możliwości. Nowoczesność rozwiązań technologicznych zastosowanych w naszym produkcie sprawia, iż wprowadza on nową jakość obsługi transakcji handlowych oraz jest ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorców prowadzących tego typu działalność. Stanowi niewątpliwie przełom w obsłudze produktów dokumentowych.” – dodaje.

TradeNet to system internetowy nowej generacji, pozwalający na kompleksową obsługę transakcji akredytywy oraz inkasa. Umożliwia nie tylko wprowadzanie zleceń, ale również dokonywanie zmian w już istniejących transakcjach, akceptowanie dokumentów, przeprowadzanie rozliczeń oraz bieżącą kontrolę nad pojedynczą transakcją i nad ogółem transakcji danej firmy. Pozwala on wyeliminować papierowy obieg dokumentów między firmą a Bankiem oraz przyspieszyć realizacje zleceń. Zapewnia także stały dostęp do danych, gwarantując przy tym bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi.
Dostępność produktu na platformie dobrze już znanego Klientom systemu internetowego BusinessNet sprawia, że praca w systemie jest prosta, a nawigacja przyjazna użytkownikowi.
Nagrody Indywidualność Rynku – “Merkury 2005” przyznawane są również w kategorii Firma i Menedżer. Celem konkursu jest popularyzowanie polskich produktów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnymi rozwiązaniami i innowacyjnością a także uhonorowane firm, które w roku 2005 wyróżniły się niekonwencjonalnym podejściem do problemów rynkowych, menadżerów wykazujących się inicjatywą i nowatorstwem w działaniach na rzecz swoich firm. Patronat nad konkursem sprawuje Minister Gospodarki i Pracy.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH