24 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościTerminale PKO dla firm

Terminale PKO dla firm

Terminale PKO dla firmBank PKO BP wprowadza nową promocję terminali płatniczych. Instalacja terminalu płatniczego w firmie niesie za sobą wiele korzyści dla przedsiębiorcy, ale jednocześnie wiąże się to z pewnymi kosztami. Korzystający jednak z najnowszej promocji PKO Banku Polskiego, która skierowana jest do firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, mogą czerpać korzyści z jego posiadania, a jednocześnie zaoszczędzić nieco pieniędzy.
Promocja cenowa wystosowana przez PKO BP obejmuje m.in. brak opłat za prowadzenie koniecznego rachunku bankowego. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy podejmą decyzję o instalacji w swojej firmie terminali POS, nie zostaną obciążeni opłatami za prowadzenie rachunku bieżącego o nazwie Biznes Partner, znajdującego się w pakiecie usług bankowych Debiut lub Rozwój.
Bank odstępuje od pobierania opłat na okres 3 miesięcy, a jednocześnie zwalnia swoich klientów instytucjonalnych z opłat za prowadzenie rachunku pomocniczego w walucie rodzimej lub w walutach wymienialnych, przez okres maksymalny dwóch lat. Inną wartością dodaną w promocji PKO BP dla firm jest wydanie i użytkowanie karty debetowej Visa Business Electron całkowicie za darmo, przez okres pierwszych 12-miesięcy, kiedy karta jest ważna.
Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z promocji PKO BP, dostaną terminale POS, które zostaną im dostarczone pod wybrany adres. Będą one obsługiwane przez spółkę Service, należącą do Grupy PKO BP. Terminale te akceptują wszystkiego rodzaju karty, w tym najnowsze karty zbliżeniowe wydawane przez Bank. Klienci korzystający z terminali mogą wypłacić przy okazji płacenia kartą do 200 zł w gotówce, dzięki usłudze Visa Cash Back.
Terminale płatnicze zainstalowane w firmach przekładają się dla nich na realne korzyści, takie jak zwiększenie wydatnie liczby klientów, wzrost bezpieczeństwa transakcji czy też kreowanie nowoczesnego wizerunku w grupie docelowej i na rynku w ogóle.
Dzięki udostępnieniu klientom możliwości dokonywania transakcji bezgotówkowych w firmie przedsiębiorca wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Klient nie musi już nosić przy sobie gotówki, co wiąże się z odczuwaniem przez niego większego bezpieczeństwa. Jednocześnie, dzięki dokonywaniu płatności kartą ma pełną kontrolę nad wydatkami. Instalacja terminali płatniczych to nie tylko ułatwienie dla konsumenta, ale też dla samego przedsiębiorcy. Dzięki niemu może on skrócić czas oczekiwania klientów w kolejkach, a także znacząco zredukować koszty ich obsługi. Równocześnie, takie działanie przyczynia się do wzrostu łącznych wydatków klientów.
PKO BP ogłaszając swoją promocję na instalację terminali płatniczych dla firm, realizuje jednocześnie program „Kartą Visa zapłacisz wszędzie”. Nadrzędnym celem tego programu jest rozwój rynku akceptacji kart płatniczych w naszym kraju. Jego twórcy mają nadzieję, że popularyzacja płatności bezgotówkowych wpłynie na zwiększenie sieci akceptacji kart. Dąży się do zwiększenia liczby placówek akceptujących karty w 2015 roku do liczby aż 400 tys.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: PKO Bank Polski