17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościSzykuje się rewolucja w Getin Noble Banku

Szykuje się rewolucja w Getin Noble Banku

Szykuje się rewolucja w Getin Noble BankuInwestowanie w nowoczesne technologie jest trendem, w który wpisuje się wiele polskich banków. Oferując swoim klientom dostęp do wszystkich produktów i usług przez Internet, zaciąganie kredytów online, czy też inne udogodnienia elektroniczne, banki chcą przyciągnąć do siebie nowoczesnych klientów, którym zależy na komforcie korzystania z bankowych usług. Getin Noble Bank postępuje podobnie. Dziś zapowiada, że wprowadzi konto dedykowane dla najbardziej nowoczesnych klientów. Rachunek ma być dostępny już w grudniu tego roku.

Mowa tu o koncie Getin Up, który swoją funkcjonalnością ma z założenia przewyższać rozwiązania technologiczne oferowane przez konkurencyjny, internetowy bank Alior Sync. Klienci lubiący nowinki techniczne w bankach zwracają się dziś właśnie do tego banku. Do tej samej grupy docelowej swoją ofertę chce kierować Getin Noble Bank. Czynnikiem, który ma zdecydować o wyborze konta Getin Up, a nie konta oferowanego przez Alior Sync ma być karta Display MasterCard, która będzie wydawana klientom wraz z kontem.

Konto Getin Up ma umożliwiać analizowanie domowego budżety klienta. Będzie on mógł tworzyć zestawienia wydatków i wyciągać z nich wnioski. Taka analiza pozwoli mu na podjęcie decyzji, w jakich sferach zakupowych może sobie pozwolić na więcej, a w jakich koniecznie musi zredukować wydatki. Atutem rachunku ma być również udostępnienie nowoczesnych przelewów, które właściciele konta będą mogli dokonywać za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Getin Up umożliwi wykonanie przelewu nawet wówczas, gdy klient będzie znał tylko adres mailowy odbiorcy bądź wyłącznie numer jego komórki.

To nie wszystkie udogodnienia, o jakich mówi Getin Noble Bank w odniesieniu do oferowanego konta Getin Up. Rachunek będzie pozwalał na:

  • instalację karty płatniczej z technologią zbliżeniową w telefonie komórkowym,
  • na uruchomienie systemu oszczędzania pieniędzy poprzez zaokrąglenie wartości transakcji,
  • na uczestnictwo w programie lojalnościowym. Getin Online już dziś zwraca klientom po 1 zł za wskazane czynności bankowe, np. przelew wynagrodzenia, płatności kartą czy za założenie lokaty terminowej.

Czynnikiem, który może skłonić klientów do skorzystania z oferty Getin Noble Banku na konto Getin Up może być karta Display MasterCard – super nowoczesna karta, z wbudowanym ekranem i klawiaturą, pozwalająca na szybką komunikację z bankiem. Za jej pośrednictwem klient będzie mógł sprawdzić na przykład swoje saldo na koncie.