15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościSpecjaliści doceniają DomBank

Specjaliści doceniają DomBank

Od początku istnienia “DomBank” konkurował na rynku kredytów hipotecznych liberalizacją oferty. Dążąc do zwiększenia dostępności kredytów hipotecznych polskim kredytobiorcom, “DomBank” wyróżnił się na rynku udostępniając kredyt m.in. osobom uzyskującym dochód z różnych źródeł, mającym nienajlepszą historię kredytową czy osobom bez polskiego obywatelstwa ani nawet karty stałego pobytu. Ostatnio bank wprowadził tzw. Kredyt na gębę(tm), czyli pierwszy w Polsce kredyt na oświadczenie dla wszystkich. Konsekwentne starania banku w kierunku ciągłej liberalizacji oferty zauważają specjaliści.
W najnowszym rankingu przygotowanym przez doradców finansowych z firmy Bankier.pl, kredyt hipoteczny “DomBanku” uznany został za najlepsze rozwiązanie w kilku kategoriach. Szczególnie polecony został osobom zatrudnionym na umowę zlecenie, umowę o dzieło, osobom prowadzącym działalność gospodarczą oraz rozliczającym się w formie karty podatkowej a także obcokrajowcom zatrudnionym w Polsce.
W rankingu opublikowanym 7 października w Życiu Warszawy, doradcy Open Finance polecili ofertę “DomBanku” osobom z dochodami z tytułu umowy zlecenie jak i umowy o dzieło, prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz osobom z niskimi dochodami.
W obu opracowaniach doceniona została przede wszystkim otwartość banku na przypadki nietypowe, często przekreślające szansę na kredyt w tradycyjnych bankach.
Czy to oznacza, że korzystne warunki w “DomBanku” czekają tylko na tzw. “trudne przypadki”?

W powszechnym mniemaniu oferta “DomBanku” skierowana jest do osób, które miały w swojej historii kredytowej problemy ze spłatą zobowiązań lub znajdują się w trudnej sytuacji. Tymczasem kredyty hipoteczne “DomBanku” często okazują się bardzo dobrą propozycją dla dobrze zarabiających klientów, nie tylko z nietypowym źródłem dochodów. Oferta staje się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej konkurencyjna, co dostrzegają zarówno nasi doradcy, jak i coraz liczniejsi klienci – ocenia Karolina Duda z firmy Bankier.pl.

Elastyczność banku docenił rynek, na co wskazują wyniki sprzedażowe banku, który po roku istnienia sprzedał kredyty hipoteczne o wartości przekraczającej 1 mld złotych.
GETIN Bank SA DOM Oddział w Łodzi, znany jako “DomBank” specjalizuje się głównie w udzielaniu Klientom indywidualnym kredytów zabezpieczonych hipoteką. Na rynku funkcjonuje od sierpnia 2004 roku zajmując wysokie miejsce wśród największych kredytodawców w Polsce (6 miejsce wg danych Związku Banków Polskich).
źródło: DomBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: DomBank