30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościRewolucja w ofercie kart kredytowych

Rewolucja w ofercie kart kredytowych

Z dniem 2 października Bank Millennium wprowadził nową, udoskonaloną i bogatszą niż dotychczas ofertę kart kredytowych.

“Wprowadzenie w jednym czasie tak wielu zmian do oferty kart kredytowych nie miało dotychczas miejsca w polskim sektorze bankowym. Tak daleko idąca modyfikacja dotychczasowej oferty jak i jednoczesne wzbogacenie jej o szereg nowych produktów było dla nas ogromnym wyzwaniem. Udało się i wierzymy, że będzie to nasz kolejny sukces.” – mówi Joanna Tomicka, Dyrektor Zarządzający Obszarem Kart Płatniczych Banku Millennium.

Bank Millennium wprowadził do oferty aż trzy zupełnie nowe karty kredytowe. Produkty z dotychczasowego portfolio zyskały szereg nowych cech. Wiele zmian zaszło także w strategii sprzedaży kart kredytowych.

“Wprowadzone przez nas zmiany dotyczą oferty zarówno dla nowych jak i obecnych Klientów. Staraliśmy się stworzyć produkty jeszcze lepiej dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań.” – mówi Joanna Tomicka, Dyrektor Zarządzający Obszarem Kart Płatniczych Banku Millennium.

NOWE PRODUKTY
Bank Millennium wprowadził nowe karty kredytowe Millennium MasterCard i Millennium MasterCard Gold, stając się jedynym bankiem w Polsce, który oferuje klientom indywidualnym karty w trzech wiodących systemach – Visa, MasterCard i American Express.
W ofercie Banku Millennium pojawiła się także płaska karta kredytowa Niebieska Millennium Visa, kierowana do osób z niskimi dochodami – od 650 zł netto.
ZMIANY W DOTYCHCZASOWEJ OFERCIE
Dla wszystkich kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium okres bezodsetkowy został wydłużony do 56 dni. Bank Millennium wprowadził nowy, atrakcyjny program korzyści “Inspiracje”, który umożliwia posiadaczom kart korzystanie ze zniżek nawet do 50% w ponad 550 punktach usługowo-handlowych. Pod względem liczby POSów to trzeci taki program na rynku, a ich liczba będzie wzrastać.
Bank wprowadził również specjalny Program “Płacę i Zyskuję”. Dzięki niemu opłata roczna w kolejnych latach może wynieść 0 zł. Wystarczy, by suma rocznych wydatków kartą przekroczyła 30 000 zł dla kart typu Gold i 12 000 zł dla pozostałych kart.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium