niedziela, 1 października, 2023
Strona głównaAktualnościRekordy sprzedaży kredytów hipotecznych

Rekordy sprzedaży kredytów hipotecznych

Jak pokazały doświadczenia zaledwie dwóch lat działalności DomBank na rynku, letnie miesiące to najlepszy okres sprzedaży kredytów hipotecznych w banku Dom – hipotecznym oddziale Getin Banku S.A. Wartość kredytów udzielonych w samym czerwcu wyniosła 220 421 tys. zł. To ponad dwukrotnie więcej w porównaniu z czerwcem ubiegłego roku, kiedy to DomBank święcił pierwszy miesiąc swej działalności, w którym sprzedano kredyty o łącznej wartości przekraczającej 100 mln zł.
Popyt na kredyty nie zawiódł również w lipcu, kiedy bank sprzedał kredyty o wartości 252 910 tys. zł, co stanowiło kwotę dwuipółkrotnie większą niż w analogicznym okresie roku zeszłego. Średnia wartość kredytu w lipcu wyniosła 168,27 tys zł. Pod względem wartości lipcowej sprzedaży Dom uplasował się na piątym miejscu wśród największych kredytodawców w Polsce, zaś lipcowa dynamika sprzedaży banku Dom była najwyższą na rynku.
Łącznie przez pierwsze siedem miesięcy 2006 roku DomBank udzielił kredytów o wartości ponad 1,16 mld zł. Analogiczny okres 2005 roku zaowocował sprzedażą o wartości 588 944 tys. zł. Od sierpnia 2004 do lipca 2006 Dom udzielił kredytów hipotecznych o łącznej wartości ponad 2,6 mld zł.
źródło: DomBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: DomBank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze