17.6 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościRekordowe wyniki GE Money Banku

Rekordowe wyniki GE Money Banku

Rekordowe wyniki sprzedaży kredytów hipotecznych GE Money Banku – już w sierpniu 2006 roku udało się przekroczyć poziom sprzedaży kredytów hipotecznych z całego roku 2005! Rok 2006 był dla GE Money Banku rekordowy pod względem sprzedaży kredytów hipotecznych. Od stycznia do grudnia 2006 r. bank udzielił 17,7 tysięcy kredytów na łączną kwotę 3,4 mld złotych, co stanowi ponad dwukrotny wzrost w stosunku do roku 2005, gdy zawarto też średnia wartość udzielanego kredytu.
W ubiegłym roku GE Money Bank znacząco zwiększył swój udział w rynku i awansował na trzecie miejscu wśród największych kredytodawców hipotecznych w Polsce.
Analizując ubiegłoroczną sprzedaż kredytów hipotecznych, specjaliści GE Money Banku zwracają uwagę na większy udział kredytów przeznaczonych na budowę nieruchomości, niż na jej zakup. Dotyczy to zarówno realizacji inwestycji indywidualnie, systemem gospodarczym, jak i z deweloperami.
Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. W swojej ofercie GE Money Bank proponuje szereg udogodnień dla klientów, m. in.: atrakcyjne oprocentowanie, malejącą marżę w okresie spłaty, okres kredytowania do 40 lat, brak opłat za zmianę waluty i podwyższenie kwoty kredytu. Oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku pozwala także na precyzyjne dopasowanie parametrów kredytu hipotecznego do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki możliwości wyboru spośród kilku opcji.
Na podstawie opinii konsumentów oraz doradców finansowych, GE Money Bank plasuje się w czołówce banków oferujących kredyty hipoteczne, zarówno pod względem sprawnej obsługi wniosków kredytowych, jak i szybkości w załatwianiu formalności. Wysoką jakość usług oferowanych przez GE Money Bank potwierdzają ponadto wyniki anonimowych badań przeprowadzanych cyklicznie przez bank wśród swoich klientów (tzw. Voice of Customer). Zdecydowana większość klientów GE Money Banku deklaruje, że zarekomendowałaby go innym, przede wszystkim ze względu na profesjonalną obsługę, niskie oprocentowanie kredytu, szybką decyzję kredytową oraz terminową wypłatę środków.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank