12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościRekomenduj Alior Bank

Rekomenduj Alior Bank

Rekomenduj Alior BankW Alior Banku wprowadzono specjalny program lojalnościowy dla Klientów. Bank przygotował Program Rekomendacyjny, w ramach, którego każdy z dotychczasowych klientów Alior Banku polecający członkom rodziny lub znajomym, produkty dostępne w jego ofercie, będzie mógł otrzymywać nagrody, w formie premii pieniężnych. Maksymalnie, za jedną, skuteczną rekomendację Alior Banku innej osobie można uzyskać premię pieniężną w wysokości ponad 1000 zł.
Alior Bank konstruując Program Rekomendacyjny miał na uwadze to, że polecanie przez klientów rodzinie i znajomym produktów bankowych jest zdecydowanie najlepszą reklamą. Takie rekomendacje są o wiele cenniejsze, niż reklamy w mediach, które też kosztują dużo więcej. System poleceń, czyli marketing szeptany w swej czystej formie, może przynieść bankowi wymierne korzyści, w postaci zwiększenia grona lojalnych klientów, a także szeregu nowych klientów.
Klienci Alior Banku wypowiadali się w zorganizowanych badaniach ankietowych, że poleciliby ofertę banku swoim najbliższym, czy kolegom z pracy. Podobną opinię wyraziło 94% respondentów, będących klientami Alior Banku. Od czerwca 2011 roku Alior Bank za polecenie swoich produktów będzie wypłacał klientom premie. Jednakże, wyłącznie skuteczne polecenia produktów Alior Banku będą premiowane przez bank. Uczestnikiem Programu Rekomendacji Alior Banku może być każdy dotychczasowy jego klient, posiadający rachunek osobisty prowadzony w złotówkach.
Klienci mają możliwość polecenia swoim bliskim kredytu konsolidacyjnego, konta osobistego, kredytu hipotecznego, jak również pożyczki gotówkowej. Jak dokonać rekomendacji? Wystarczy zalogować się w systemie Alior Banku, jako uczestnik programu i wysłać za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej Alior Banku określone rekomendacje.
Za polecenie rachunku osobistego w Alior Bank znajomemu, który zdecyduje się na możliwość skorzystania z takiej oferty i otworzy konto, bank zapłaci polecającemu 50 zł premii. Na 1000 złotową premię mogą liczyć uczestnicy programu skutecznie polecający kredyt hipoteczny. Premię w wysokości 0,8% wartości rekomendowanej pożyczki gotówkowej lub poleconego kredytu konsolidacyjnego wypłaci Alior Bank, jeśli dojdzie do ich zaciągnięcia przez znajomego czy członka rodziny osoby biorącej udział w Programie Rekomendacji.
Generalnie, należy powiedzieć, że premia jest zawsze wypłacana zarejestrowanym uczestnikom Programu Rekomendacji Alior Banku, jeśli jest ona skuteczna, czyli kończy się podpisaniem umowy przez nowego klienta i spełnieniem przez niego określonych regulaminem programu, warunków. Nie ma ograniczeń w zakresie łącznej kwoty premii, jaką można zdobyć w Programie Rekomendacji Alior Banku. Każdorazowo polecanie produktów Alior Banku odbywa się drogą elektroniczną.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Alior Bank