1.8 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościRachunek inwestycyjny „Raiffeisen Brokers”

Rachunek inwestycyjny „Raiffeisen Brokers”

Rachunek inwestycyjny „Raiffeisen Brokers”Klienci prywatni mogą rozpocząć swoją „przygodę z giełdą”, jeśli otworzą własny rachunek inwestycyjny. Taki rachunek oferowany jest między innymi przez Raiffeisen Brokers – Dom Maklerski banku Raiffeisen.

Konto inwestycyjne w Raiffeisen Brokres jest adresowane wyłącznie do klientów indywidualnych, którzy są pełnoletni. Dom Maklerski banku Raiffeisen ma specjalną ofertę inwestycyjną dla pracowników instytucji finansowych, członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, jak i dla studentów. Dzięki rachunkowi inwestycyjnemu w Raiffeisen Brokres można rozpocząć składanie zleceń na zakup lub sprzedaż akcji na giełdzie, w trybie online, dzięki dostępności systemu transakcyjnego R-Broker.

Bardzo istotne jest to, że dla najlepszych inwestorów Raiffeisen Brokres przygotował inną, atrakcyjniejszą ofertę konta inwestycyjnego. Osiągnięcie przez klienta odpowiednio wysokiego poziomu obrotów spowoduje, że Raiffeisen Brokers zaproponuje mu podpisanie Aneksu w zakresie przyjmowania zleceń i dyspozycji przekazywanych DM RBPL za pomocą telefonu. Umożliwi to składanie zleceń przez telefon, dzwoniąc do przydzielonego klientowi Maklera.

Istnieje cały szereg korzyści związanych z posiadaniem i użytkowaniem rachunku inwestycyjnego w Raiffeisen Brokers. Już wspominany był dostęp do systemu transakcyjnego R-Broker, ale to jeszcze nie wszystko. Klienci mający podpisaną umowę o rachunek inwestycyjny w Raiffeisen Brokers mogą korzystać z funkcjonalnej platformy i narzędzi – Notowań On-Line 3 oraz ISPAG. Mogą posiłkować się podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych analizami i rekomendacjami specjalistów, czy informacjami rynkowymi. Do rachunku inwestycyjnego Raiffeisen Brokers przypisane są atrakcyjne pakiety usług. Istnieje możliwość połączenia rachunku inwestora z jego kontem osobistym w Raiffeisen Banku.

Do końca 2012 roku w Raiffeisen Brokers trwa promocja dla nowych klientów domu maklerskiego. Ci, którzy zdecydują się w tym roku na otwarcie rachunku inwestycyjnego będą mogli skorzystać z oferty promocyjnej Prowizji R-Brokers. Każda osoba, która założy taki rachunek w Raiffeisen Brokers zostanie zwolniona z obowiązku opłacania prowizji maklerskiej w wysokości 500 zł od transakcji zawieranych na rynku kasowym lub terminowym. Od klienta zależna jest prowizja, jaka zostanie mu przyznana w pierwszym kwartale inwestowania za pośrednictwem Raiffeisen Brokers. Im szybciej klient wykorzysta otrzymane od domu maklerskiego 500 zł, tym ma on większe szanse na przyznanie atrakcyjnej docelowej prowizji. Jeśli na rynku akcji wykorzysta 500 zł w ciągu 3 dni, stawka prowizji wyniesie 0,30%.